• Обновено
DC12V 24V RGB LED Далечински Контролер RF Музика Аудио контрола 18A 3 Канал TQ Музика 2 за СМД 3528 5050 5630 Led Лента Светлина

DC12V 24V RGB LED Далечински Контролер RF Музика Аудио контрола 18A 3 Канал TQ Музика 2 за СМД 3528 5050 5630

Buyers rating:
DEN 1060.80

Залиха

Настава на далечински копчиња : Настава на контролорот :
1. Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Секој производ ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето. Исто така можете да добиете на следење на информациите од официјалната веб-страница.
Сите парцели имаат следење на број. Овие задолжен се на купувачот одговорност. Ако ви треба итно, pls изберете друг превозник. Боја на менување е повеќе таписерии со PWM Со Dual channel излез, Максималната моќност е 432 W Полесно да бела режим со интелегентни switch. Ако пакетот е вратен од страна на товар прашање, купувачот ќе биде обвинет за враќање превозот и reshipping такса, или ние ќе ewfund оригиналниот износ се одзема од се врати превозот цена. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или поштенски трошоци. И купувачот зема на враќање такса, ние ќе бидат одговорни за resending такса. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
RGB Controler
Извор На Енергија:
DC
Далечински Растојание:
30m
Материјал:
ABS
Гаранција:
2 години
Режим На Конекција:
заеднички анодна
сертификација:
CE,RoHS
Max. Оптоварување На Моќ:
324W
Напон:
12-24V
Wattage:
162
Controled Метод:
remonte контрола
Применливи Светла:
Yes
Карактеристики:
Звукот на Аудио RGB LED RF Музика Контролер Remote Touch
Број На Модел На:
TQ Музика 2 RF Контролер
Осцилација фреквенција:
Други
Копчето Број:
6

Најдобри понуди