• Обновено
симболично уметност постери платно сликање портрет слики seascape mural уметност отпечатоци impressionism ремек-дело Во брод

симболично уметност постери платно сликање портрет слики seascape mural уметност отпечатоци impressionism ремек-дело

Buyers rating:
DEN 719.52

Залиха

Она што можеме да им понудиме на
а) Бројни избори со најдобар квалитет на слика и репродукција копии. Ако ви треба пошироката граница за само-протегала или друга цел, ве молиме да ни оставите порака. Внимание :
a) Слободно се враќа во рок од 15 дена по приемот. Ќе може да се качи на било рамки ви се допаѓа. Условите за испорака : Ние нудиме EMS и други меѓународни спедитор услуга очекување на вашиот договор да ги плати трошоците. Оригиналниот мастило ќе се обезбеди најдобар ефект на оригиналната слика, повеќе живописни и еколошки приоритетни. Тоа е се продаваат како испечатете го само. Цената до 20% помалку од светот на конкурентите
2. Сликата јадро ќе биде валани и испраќаат во тешка Цевка.
в) Прифатлива дизајн. Ве молиме бидете внимателни пред наддавање. На граничниот во 2 сантиметар е резервирано на секоја страна на платно. Платно се појавува надвор од ѕидот со богата текстура, боја и детали, додека трае подолго од хартија. Нашите талентирани уметници создадоа десетици илјади цртежи, или примероци за љубители на уметноста во целиот свет, како и клиенти вклучуваат хотелски синџири, дизајнот на ентериер фирмите во последните 10 години. Бесплатен превозот, Слободни се враќа.
b) Не може да биде малолетно лице боја разлика помеѓу вистинската слика и преглед на набљудувачите се должи на следење на поставување и други ефекти. Ако сте во потрага за неверојатно парче уметност, или ако сте во потрага да се претвори фотографија во оригинална слика, Imagich е вашата 1 st избор.

Основни карактеристики

боја:
12X16Inch Испечатете го Само, 18X24Inch Испечатете го Само, 24X32Inch Испечатете го Само, 30X40Inch Испечатете го Само
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Европа
Класификација:
За Ѕид
Број На Модел На:
NPG-005
is_customized:
Yes
Тип:
Печатени
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Најдобри понуди

Нова Жешка Fawn Среќен Божиќ Ѕид Налепници Дома Декор Европски И Американски Трговија На Големо Водоотпорен Отстранлив
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Нова Жешка Fawn Среќен Божиќ Ѕид Налепници Дома Декор Европски И Американски Трговија На Големо Водоотпорен Отстранлив

И се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот Aliexpress продавница.Повратни �

DEN 140.00 172.80