• Обновено
1pc 12v/24v LED Приколката на Камион Царинење Страна Маркер Светлина Подводните Ширина светилка Царинење Светилка Автомобил Стил Бесплатен Превозот

1pc 12v/24v LED Приколката на Камион Царинење Страна Маркер Светлина Подводните Ширина светилка Царинење Светилка

Buyers rating:
-5 % DEN 111.00
DEN 117.12

Залиха


Карактеристики :
100% Сосема Нов
Одобри за ТОЧКА и SAE.
Целосно правно E11 означени светла.
Лесно да се инсталира.
Четири завртки вклучени.
Долг животен век.
Fitment : Одговара за 12v/24v автомобили,приколки,камиони итн.
Спецификации :
LED 's количество на светлина : 2
Материјал : Издржлива пластика
Светла Боја : Жолто, Црвено, Бело
Напон : 12 V/24 V
Големина на : 6.5*3.6*1.2 см(Dxšxv)
Жица должина : околу. 17cm
Растојанието помеѓу поправање на дупки : 4cm
Инсталации : 2 (Жолта & Црна)
Жолта : позитивен пол
Црна : негативен пол
Пакет :
1x Страна Маркер Светла
2x Завртки

Основни карактеристики

Емитуваат Боја:
Црвена, Бела, Жолта
Моделот На Isuzu:
Волшебникот
Тип На Објект:
Strobe Светлина
Температура На Боја:
4300K
Бренд Име:
Авто-Партнер
За Возило Брендови/Модел:
Isuzu
Име На Модел:
ZJ146501
Wattage:
5W
Волшебникот-Година:
2002 година
Објектот Тежина:
0.03
Lumens:
00

Најдобри понуди