• Обновено
Нови Станбени стакло батеријата на задниот поклопец надвор школка покритие За Huawei P9 Лајт 2017 Чест 8 лајт со задната камера стакло

Нови Станбени стакло батеријата на задниот поклопец надвор школка покритие За Huawei P9 Лајт 2017 Чест 8

Buyers rating:
-12 % DEN 388.00
DEN 441.12

Залиха

Одличен за по-продажба на услуги. Ве молиме да ни ги испратите назад во рок од 3 дена . АКО LCD Веќе Инсталиран и да се најде некои прашање. Превозот :
Ние ќе бидеме во можност да ги добиете испраќаат преку DHL, EMS, хонг конг ВОЗДУХ Mail по ваш избор. АКО сте задоволни со производи по тестирање. Ние сме професионална снабдувач , СИТЕ производи Тестирани работи пред да ја испратите, ве Молиме да НЕ го ИНСТАЛИРАТЕ пред Тестирањето. Напомена : 1. Пакување : Сите Мобилен Телефон Резервни Делови Спакувани во анти-статички кеси со пена кутија за да се обезбеди сигурност во транспортот. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативно/неутрален повратни информации. Производи Детали s : 100% Нови станбени стакло батеријата на задниот поклопец надвор школка покрие 4 бои бесплатен превозот За Huawei P9 Лајт 2017 Чест 8 лајт 2. Откако пратката стигнала, ве молиме ПРОВЕРЕТЕ дали производите во ДОБРА состојба. Нашата цел е да ја добиете вашата цел да ви стигне во најдобриот начин на кој ви се допаѓа. ЗАБЕЛЕШКА : За Декларираната Вредност за царината, Ние може да се направи во согласност со клиенти барања, но ние НЕ сме одговорни за било каква царинска прашање во земјата на дестинација бидејќи на Ред Декларираната Вредност. Испорака во 2 работни дена после потврда на плаќањето. Било какви други прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ако сте незадоволни од било која причина, немојте да биде брзо да се остави негативни/неутрален повратни информации. Ако Производот оштетени по Инсталацијата .
* DHL вообичаено трае 3-5 дена за да стигне до вас. ПОТОА Можете да ги инсталирате на вашиот телефон. Контрола на квалитет : Секој делови тестирани со специјални инструменти или главниот кола пред породувањето за да се обезбеди работа.

Основни карактеристики

боја:
Златна, Бела, Сина, Црна
дизајн:
Бар
Број На Модел На:
За Huawei P9 Лајт 2017 Honor8 лајт
Бренд Име:
Ivibrate
Материјал:
оригиналниот
Компатибилен Бренд:
За Huawei P9 Лајт 2017 Honor8 лајт
Sytle:
Назад Батеријата Вратата Покрие Домување
Број На Модел На:
За Huawei P9 Лајт 2017 Honor8 лајт
За:
Назад Батеријата Вратата Покрие Домување
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
квалитет:
Висок квалитет
Компатибилен режим:
За Huawei P9 Лајт 2017 Чест 8 лајт
боја:
Злато, Црна,Сина,Whrite
тест ok пред превозот:
Тест еден по еден
логото:
СО ЛОГОТО
meterial:
оригиналниот

Најдобри понуди

Член светилка LT-1119356-А RSAG7.820.6062
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Член светилка LT-1119356-А RSAG7.820.6062

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про�

DEN 1339.00 1471.20