• Обновено
Супер Свилен Мека - 1500 Тема Смета Египетскиот Квалитет Луксузен Навремено, Бледнеат, Дамка Отпорни 3-Парче ЛЕНТА Прекривки Покрие Сет

Супер Свилен Мека - 1500 Тема Смета Египетскиот Квалитет Луксузен Навремено, Бледнеат, Дамка Отпорни 3-Парче

Buyers rating:
-46 % DEN 1011.00
DEN 1872.00

Залиха

Се ЧУВСТВУВА РАЗЛИКА -Спијат подобро и се будам секое утро чувство освежени и полни со енергија. Свилен мека, повеќето удобен и луксузен кревет листови може да се најдат. Најдобро за секоја соба во вашиот дом - спалната соба, гостинската соба, детска соба, RV, одмор дома. Одличен подарок идеја за мажи и жени, Мајки и Татковци, на Вљубените - Мајка - Денот на Таткото и на Божиќ. Прекривки сет вклучува 1 Прекривки Маска,2 Стандард Pillowcases (Шамс) - 100% Противалергиски ЛЕСНО ГРИЖА-Исчезнат, дамка, се смалуваат и навремено отпорни. Машина за миење во ладна. Суши брзо на ја собори сува ниска. Потрајни од памук. Противалергиски и отпорни на грини НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ - Нашите микрофибер предиво се мека како 1500 Тема Смета Египетски Памук-го Направи на највисок квалитет на микрофибер и изработка па знаете, тоа ТРАЕ! Прекрасен избор на бои ќе ја направат вашата спална соба да изгледа како да припаѓа во едно списание Близнак Големина : 1 компјутер Прекривки Покрие 150x200cm, 1 buc Pillowcase 48x74cm
Полна Големина : 1 компјутер Прекривки Покрие 180x220cm, 2 парчиња Pillowcase 48x74cm Кралицата Големина : 1 компјутер Прекривки Покрие 200x230cm, 2 парчиња Pillowcases 48x74cm Цар Големина : 1 компјутер Прекривки Покрие 220x240cm,, 2 парчиња Pillowcases 48x74cm

Основни карактеристики

Големина:
Full, King, Queen, Twin
Техника:
Quilted
одделение:
квалитет
Количина:
4 парчиња
Шаблон Тип:
Растенијата
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
Шема:
Flocked
Пополнување:
Никој
Материјал:
100% Памук
Стил:
Twill
Тип:
Прекривки Покрие Поставува
Ткаенина Густина:
128X68
Ткаенина Count:
60
Употреба:
Дома
Тип:
Прекривки Покрие Сет(Без Утешителот)
Употреба:
димовска
Апликација Големина:
1.5 m (5 метри),1.8 метри (6 стапки),2.0 m (6.6 нозе)
Листот Големина на кревет:
150cmX (опсег 200-220) cm
Технологија На Печатење:
Реактивен Печатење
Ткаењето Технологија:
Дијагонала
Возрасна Група:
Возрасни
is_customized:
Yes

Најдобри понуди