• Обновено
Висок квалитет на Природен Аметист Кварц Прекрасна Виолетова Geode Кристал Кластер

Висок квалитет на Природен Аметист Кварц Прекрасна Виолетова Geode Кристал Кластер

Buyers rating:
DEN 1295.52

Залиха


Објектот се Објасни Име Природни Аметист Кварц Прекрасна Виолетова Geode Кристал Кластер Материјал ПРИРОДНИ КРИСТАЛ Тежина 260-280g Должина 80mm Ширина 60mm Hight 60mm
Надвор од САД Превозот Надомест Море(2 Месеци) $0.00 ШАЛ(30-40 Дена) Воздух(12 -20 Days) $.00
1# Ние ќе брод објектот и внесете следење на број во рок од еден работен ден по примањето на расчисти исплата. Можете да ги пратите на нето.
2#јас испраќаат пакетите од кина пост. Ако пакетот изгубени или оштетени во пошта , јас би го препрати пакетот или да ги плати сите пари назад.
3# Плати богатство плаќање
4# Сите слики биле направени во дневна светлина.
5# Објект цена, не вклучувајќи : Царината, царински тарифи
На сликата е точно оној што ќе ја добие.
Комбинираат Превозот Надомест : Секој објект (освен првиот) се 3 долари превозот попуст
Испорака Метод : EMS (5-14 дена), EUB(Класа : Прва Класа Пошта Меѓународниот 7-16 дена само во САД) , Воздухот(15-35 дена) или Море (60 дена).
Целиот пакет да НИ треба да бидат испратени од страна на EMS,UPS-от,DHL, или EUS.
Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : На превозот надомест во крајот на листата фактура на овој објект е по Море, превозот.(Ако сакате да се избере Воздух или Емс превозот кој е поскапо, но многу побрзо, ве молиме да ни ме)
Постои проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се за вас како е можно поскоро, да се решат, ви благодариме

Основни карактеристики

Тема:
Маскота
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
YING ЛАИ
Стил:
Фенг Шуи
Регионален Функција:
Кина

Најдобри понуди

20x Мини Природни Минерални Рок Различни Падна Камен Чакра Исцелување Балансирање Комплет за Собирачи Реики Исцелители
  • Обновено
Оценка на клиентот:

20x Мини Природни Минерални Рок Различни Падна Камен Чакра Исцелување Балансирање Комплет за Собирачи Реики Исцелители

Функција : 1 Остави Лош Повратни информации Без да Контактирате со Нас Ќе Не ги Обезбеди Попродажба на Ус

DEN 345.00 375.36
ОКЕАН од јаспис Полиран Дланка Камен Исцелување Мадагаскар Минерални Примероци на Енергија Реики Исцелување Подарок
  • Обновено
Оценка на клиентот:

ОКЕАН од јаспис Полиран Дланка Камен Исцелување Мадагаскар Минерални Примероци на Енергија Реики Исцелување Подарок

Добредојдовте на нашата продавница!Објектот на сликата е секогаш точниот објектот ќе добиете.Ако имате

DEN 1209.00 1727.52