• Обновено
Ѕидот кофа цвет садови planters со вештачко цвеќе лаванда гроздобер виси метални садови дома декорација тенџере

Ѕидот кофа цвет садови planters со вештачко цвеќе лаванда гроздобер виси метални садови дома декорација тенџере

Buyers rating:
DEN 1386.72

Залиха


Ѕидот кофа цвет садови planters со вештачко цвеќе лаванда гроздобер виси садови дома декорација тенџере Големина : со цвет вкупната големина 46x19cm, Кофа 11x12cm Цената е за едно парче, Случаен испорака Пакет : една кофа+цвет

Основни карактеристики

Стил:
Пастирски
Материјал:
Метал
Големина:
M
Функција:
Tabletop Вазна
Број На Модел На:
W

Најдобри понуди

Предмети 1 Пар од Кинески Минг/Кинг Династијата Декорирани Стариот рачно изработени Тибет Сребро Голем Змеј Вазна/Античкиот
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Предмети 1 Пар од Кинески Минг/Кинг Династијата Декорирани Стариот рачно изработени Тибет Сребро Голем Змеј Вазна/Античкиот

и ние ќе се обидеме потрудиме да ги решите вашите проблеми.откако ќе го добиете вашиот предмети,ве молим

DEN 13104.00 21840.00