• Обновено
Нови Пристигнување 26x32mm 120pcs Мешавина Боја Случаен Хеликоптер Дрвени Копчиња 2 Дупки за Шиење за Занает Scrapbooking Облека, Додатоци

Нови Пристигнување 26x32mm 120pcs Мешавина Боја Случаен Хеликоптер Дрвени Копчиња 2 Дупки за Шиење за Занает

Buyers rating:
-8 % DEN 352.00
DEN 383.04

Залиха

Ве молиме вклучуваат пакување се лизга. На позитивни повратни информации е навистина многу, многу важно за нас! · Вашето задоволство е наш врвен приоритет!. 3),Европа,Северна Америка Област,ние ќе се обидеме да брод од страна на курирската служба DHL, или ЕМС за нарачки повеќе од 260 за комбиниран нарачки под КИНА ПОСТ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали.
Купите 1),предметите се сите во парк,ве молиме да се чувствуваат слободни да изберат она што ви треба. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена откако ќе го поставите цел.4 mm или 1mm = 0. Ве молиме ни e-mail и ние ќе комуницира со конкретна компанија.0393 инчен
Боја :
Случаен Мешани
Количина :
Ќе добиете 120 Компјутери/многу на овој објект во листата цена
ГОЛЕМИ НАРАЧКИ ПОЧНЕТЕ ТУКА!
НИЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА КВАЛИТЕТОТ,КВАНТИТЕТОТ И СЕ КВАЛИФИКУВА!
Ако сакате поединечни бои или натпревар некои бои,
ве молиме да се чувствуваат слободни да дозволете ми да знам. Во цел дека ќе може да се добие испорака нормално, ве молиме да ги пополните вашиот превозот адреса внимателно .
lo
Превозот Услови
· Ние ќе ја испорача објекти на превозот адреса ќе се оставени во Aliexpress. 2),јапонија,Јужна Кореја,Малезија,Сингапур и други Југоисточна Азија област ќе брод во Специјален Курир, наместо на DHL,EMS. Превозот 1),Ние ќе брод мали наредби за сад сите во E-Пакет наместо на КИНА ПОСТ. Ако сте задоволни со предмети што ги добив, ве молиме да не?т заборавајте да ни остави позитивни повратни информации и добри детални продавачот рејтингот. 4),ве Молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за да се прилагоди на превозот начин и превозот на трошоците, кога ќе треба. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте ги добиле на пратката.

Основни карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Бренд Име:
AXHSR
Техника:
Сликарство
Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Обликот:
U-Форма
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
26-32
боја:
мешани
Обликот:
Хеликоптер
Големина:
26mm-32mm

Најдобри понуди