• Обновено
50pcs МНОГУ 50 Месинг Одговара Компресија Ракав Фитинг Ракав Ferrule Прстен за 12mm O/D Цевка

50pcs МНОГУ 50 Месинг Одговара Компресија Ракав Фитинг Ракав Ferrule Прстен за 12mm O/D Цевка

Buyers rating:
DEN 132.96

Залиха

Ние Ќе Нудат Добар По продажба на Услуги За Вас. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката .За Превозот, Ние би Сакале да Воведе Детали
За Вас Тука :
(1).Вашето мислење ќе ни ги Охрабри да го НАПРАВИ тоа Подобро Во Понатамошниот.
Ве Молиме Изберете Превозот Ќе Се Сакате.(Ако сте треба да се плати преку ПП,ве молиме контактирајте со нас)
2. Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално.
Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен
повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Испорака :
Објектот се испраќаат во рок од 3 работни дена откако уплатата се населиле. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Кина Пост Воздух Mail пораките да се Испраќаат До Повеќето Земји, Тоа Трае околу 25-30 Дена Да
Пристигнуваат.
Било Прашање во Врска со Нашиот Производ Или Услуга, ве молиме Испратете Порака До НАС.Материјал : Месинг
Одговара За Цевка O/D : 12mm
Answer : ___________________________ NOTE : Ние, исто така, имаат и други релевантни производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!
Accpet трговија на големо и пониска цена!!! Плаќање :
1.
Ви благодариме. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник. Повеќе : Повеќе други видови и елементи кои што не се наведени ,ве молиме исто така, може да го посетите нашиот дом SOREKARAIN (знаеш што е) COM
.
По-Продажбата На Услугата :
Ние Сме Професионални Бизнис Компанија. Ние прифаќаме alipay тука. Ако Изберете EMS/DHL/Федекс Превозот, Nomally Тоа Трае 5-8 Дена Да Пристигнат По Испрати. E-пакет е Само За НАС Клиентите, Што е Потребно за 7-12 Дена Да Пристигнат .
Повратни информации :
Љубезно ве молиме да ја Напушти Full-ѕвезди и Добар Фидбек и За нас, доколку можете да бидете задоволни со нашите производи
и услуга.

Основни карактеристики

Тип:
Спојување
врска:
стандардно
Глава Кодот:
Круг
Материјал:
стандардно

Најдобри понуди

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 50PCS/МНОГУ 2N6027 ДА-92
  • Обновено
Оценка на клиентот:

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 50PCS/МНОГУ 2N6027 ДА-92

Ние брод во светот. Мојот пакет се уште не пристигнале ?Бидете сигурни дека ќе го прочитате превозот дет�

DEN 408.00