• Обновено
WT105 Конвенционалните Топлина Детектор 2-Жица топлина детектор на Конвенционалните Двојна Топлина Детектор

WT105 Конвенционалните Топлина Детектор 2-Жица топлина детектор на Конвенционалните Двојна Топлина Детектор

Buyers rating:
DEN 480.00

Залиха


Општи
WT105 Конвенционалните Топлина Детектор, Работи со Напредни MCU Експерт Алгоритам Софтвер.
Клучни Спецификации/Специјални Функции
Тие работи совршено со сите конвенционалните интелигентни оган контролни панели
Dual Led диоди за 360-степен видливост
Напредни MCU Експерт Алгоритам Софтвер.
Лесен за инсталација и одржување
Издржливи сензор главата, нема потреба за замена
SMD коло дизајн-задоволителен квалитет и сигурност загарантирано
-
Почитувани Пријатели, ве Молиме љубезно Забелешка : 1. Ве молиме да се разбере односите помеѓу вредност на Фактура изјава(за сопствени грешки) и ризикот во вашата земја, како што се Бразил. Многу пониска вредност декларација може да предизвика проблем/ризик за време на сопствени грешки. 2. Ве молиме оставете даночен број според вашата нарачка за испорака барање. 3. Сите меѓународни изразува испорака не им е дозволено да испрати батеријата, па Батерии не се вклучени во независните пушач, енкодер и панел пратки. 4. За бесплатен превозот производи , ние ќе го избере една express кој е погодно и за нас .Ако не ви се допаѓа било која специфична international express, ве молиме слободно да ни кажете, ние ќе го промени со друг.
Произведуваме голем број на независни продажбата дистрибуција на детектори на чад , запалива гас детектори, пожар системи, безбедност аларм системи, производи меѓу потрошувачите уживаат повисок статус . Со многу мало и агенти да воспостави долго-рок стабилна кооперативни односи .
Добредојдовте ODM ОЕМ.

Основни карактеристики

Бренд Име:
zoanco
Број На Модел На:
WT105
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Најдобри понуди