• Обновено
Автомобил-Стил, Авто Додатоци Страна Здолништа Одбор Одговара За 2014-2017 F82 F83 М4 М P Style Страна Здолниште Под Одбор

Автомобил-Стил, Авто Додатоци Страна Здолништа Одбор Одговара За 2014-2017 F82 F83 М4 М P Style Страна Здолниште

Buyers rating:
DEN 26352.00

Залиха

Објектот бидат вратени/разменуваат само ако предмети се наоѓаат избега или погрешно објект на
пристигнување. Ве молиме имајте предвид дека превозот и ракувањето не се враќа
Контакт со НАС на :
Ве молиме користете го копчето "Контакт Сега" , или да користите Trademanager софтвер да контактирате со нас, ние ќе ви одговори во прв пат штом стигнавме вашата порака.
Повратни информации :
Ние сме многу грижа за сите купувачот купување чувство во нашата продавница, било која од вашите opini на или сугестија е многу важен за нашиот развој, ако ви се случува да ја напушти Neutual или Негативни повратни информации, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, Ние високо го цениме ако купувачот ни остави позитивен фидбек
.
Детален Цртеж :
Функција :
Вакуум Инфузија Јаглерод
3 K Twill Јаглерод Ткаат во гланц Стандардно
Мала Тежина
Совршен Fitment
Аеродинамичен
Подобар Изглед. Ако објектот треба да се разменуваат, предмети мора да се врати во рок од 7 дена од денот на овластени за
размена.
Цената не вклучува било обичај давачки или други даноци.
Мала количина цел ќе ги користи силна картон тетрапак ако е потребно
Плаќање :
Ние го прифатат плаќање подолу :
Ако купувачот има било прашање за плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас.
Многу лесно да го инсталирате, препорачуваме да ја инсталирате на телото улица продавница
Добредојдовте на Wenzhou Yachant Trading Co. Купувачот е одговорен за враќање превозот цена и осигурување. Понекогаш обичај ќе се одржи редот за случајна проверка, исто така, контактирајте ги вашите локални поштенски услуги за да видите дали постои било каква меѓународна incoming mail.
Ние обезбедуваме ОЕМ и ODM на fiberglass и карбонски влакна производи, како и нашата системите за климатизација.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
пред здолниште
Објектот Тежина:
1kg
Модел Година:
2014-2017
Име На Модел:
1
Објектот Должина:
1inch
Бренд Име:
yachant
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Ширина:
1inch
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Висина:
1inch
Автомобил модел:
F82 F83
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Објектот:
Страна Здолништа Под Borad
Позиција:
Други
Боја Име:
Црна

Најдобри понуди