• Обновено
DC-DC 5V-40V За 1.2-36V Buck Конвертор 8A 200W Прилагодливи Чекор Надолу Моќ Модул G08 Капка брод

DC-DC 5V-40V За 1.2-36V Buck Конвертор 8A 200W Прилагодливи Чекор Надолу Моќ Модул G08 Капка брод

Buyers rating:
DEN 194.40

Залиха

Материјал : Електрични компоненти Боја : Видете слики Size : Види на сликата Бр мало пакет Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!!
Пакетот вклучува :
1 Pc x S120 USB Комарец Душеци Електронски Инсекти Отвратителен Убиец Нови Преносни

Основни карактеристики

Големина:
4CM*6CM
Фрекфенција:
како детали
Тежина:
56g
Излезна Струја:
како детали
Тип:
DC/DC Конвертори
Бренд Име:
SuperVolt
Излез Тип На:
како детали
Излезна Моќност:
како детали

Најдобри понуди