• Обновено
LicLiz Среќен Божиќ Елени Рог Pendant Ѓердан Жените 925 Сребрен Отвори CZ Циркони Животинско Приврзоци Јака Синџир Ѓердан LN0278

LicLiz Среќен Божиќ Елени Рог Pendant Ѓердан Жените 925 Сребрен Отвори CZ Циркони Животинско Приврзоци Јака Синџир

Buyers rating:
-35 % DEN 735.00
DEN 1130.88

Залиха


Име на производ : Среќен Божиќ Елени Рог Pendant Ѓердан Жените 925 Сребрен Отвори CZ Циркони Животинско Приврзоци Јака Синџир Ѓердан
Метал : 100% Реално 925 Фунта Сребрен Ѓердан Pendant
Mainstone : Микро, Отворајќи Кубни Циркони Pendant Ѓердан
Позлата : Бело Злато Позлатен Јака Ѓердан
Облик : Сребро Животното Елен Рог Pendant Ѓердан
Синџири : Сребрена Алка На Синџирот На Ѓердан
Бесплатен Подарок : Кадифе Торба + Сребро Платно За Бришење

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Pendant Големина:
21.5 mm Приврзоци
Број На Модел На:
LN0278
Certificate Type:
ПЕКИНГ CUG ГЕМ ЦЕНТАР ЗА ТЕСТИРАЊЕ
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
LicLiz
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Класичен
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
is_customized:
Yes
Повод:
Годишнина
Главниот Камен:
Цирконот
Обликотшема:
Животните
Сертификат Број:
Други
Производот:
Елени Рог Pendant Ѓердан
позлата:
Бело Злато Позлатен Ѓердан Ѓердан
Mainstone:
Микро Отвори Кубни Циркони Pendant Ѓердан
функција 1:
Sterling Silver Линк Синџири Ѓердан
функцијата 2:
Сребро Елени Ѓердан За Среќен Божиќ
Функција 3:
Сребро Животинско Шарм Ѓердан
Функцијата 4:
Сребро CZ Вода Капка Ѓердан
Функцијата 5:
Dangle Ѓердан Приврзоци
Функција 6:
Виси Ѓердан Collares
Функцијата 7:
Трговија На Големо / Капка Превозот / Прилагодите Накит Услуга

Најдобри понуди