• Обновено
Нова рачно изработени Модерна Платно на Нафта Сликарство Палета нож Дрво 3D Цвеќиња Слики Дома дневна соба Оркестарот Ѕид Уметност 168034

Нова рачно изработени Модерна Платно на Нафта Сликарство Палета нож Дрво 3D Цвеќиња Слики Дома дневна соба Оркестарот

Buyers rating:
-49 % DEN 857.00
DEN 1680.00

Залиха

Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да се чувствуваат слободни да се прво пред да остави негативни повратни информации.Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен. Ние продаваме сите слики на потрошувачи директно, што значи дека ние не го купите слики од третиот извор и сите слики се рачно изработени од страна на нашите уметници, така што квалитетот е добар, а цените се конкурентни. П : Кога можам да добијам мојот производ? A : Обработка на Време : 5-8days Превозот време : Кина Пост Воздух : 12-30 дена(САД : 13-18days нормално).Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба,и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ние ќе ви ги даде на следење на број по испорака. EMS : 7-10 дена. П : која е нашата политика за наплата? О : Ако поради некоја причина не сте целосно задоволни со вашата нарачка,Можете да добиете замена или рефундирање во рок од 15 дена. Тогаш ние рамка на слика и го стави сите потребни хардвер за да се откажам вашата слика на вашиот ѕид. Fed EX : 3-7 дена. П : Зошто се толку ниски цени? A : имаме многу талентирани и господар уметници,ние купување илјадници висок квалитет масла од нив директно. П : Прилагодување & Репродукција О : Доколку сакате да нарачате нашата слика во други големина/стил; Ако сакате да конвертирате вашата омилена фотографија во висок квалитет на маслото на платно; Ако сакате да се репродуцира или изберете било слика; ќе се создаде посебен куписега оглас за вашата нарачка ,ние ќе ви одговори во рок од 12hours.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Основни карактеристики

Големина (Инчен):
30cmx60cm, 40cmx80cm, 50cmx100cm, 60cmx120cm, 70cmx140cm, 80cmx160cm, 90cmx180cm, 100cmx200cm, 70cmx120cm, 80cmx120cm, 80cmx140cm
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цвет
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
Сто шеесет и осум илјади триесет и четири
Бренд Име:
Dongmei маслени
Медиум:
Масло
оригиналниот:
Yes
Calligraphy и сликарство тип:
Густ боја нож сликарство
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
маслото:
Чиста прирачник сликарство
Семејството декорација сликарство:
Среќен Дрво
Пријатели подароци слики:
Густ боја нож сликарство
Богата дрво:
100% рака насликани
Calligraphy и сликање Големина:
Изберете ја вашата омилена големина
Дома декорација сликарство:
бојадисана на нафта сликарство
Благородна декоративни сликарство:
Модерната Апстракт
дебела нож маслени:
масла на платно

Најдобри понуди