• Обновено
200pcs/пакет Рефрактивната Микро Sprinkler Со 1/4inch Бодликава Конектор Овошје Misting Sprinkler Microjet Misting Наводнување M121A

200pcs/пакет Рефрактивната Микро Sprinkler Со 1/4inch Бодликава Конектор Овошје Misting Sprinkler Microjet Misting

Buyers rating:
DEN 650.40

Залиха


Материјал : пластика
Работен Притисок : 150-300kpa
Флукс : 40-60 L
Спреј Радиус : 1m
2.Монтажа :
A. Може да се поврзе мојата 4/7mm Мека ПВЦ цевки(внатрешен дијаметар е 4mm)
B. Удар на 4mm дупка на PE цевки,со вметнување на бодликава конектор

Основни карактеристики

боја:
200pcs
Тип:
Sprinklers
Број На Модел На:
M121A
Бренд Име:
Yintaizai
Sprinkler Тип:
360 Опрема Диск

Најдобри понуди