• Обновено
100pcs/многу 10.8 cm за Еднократна употреба Пластични сладолед Лажица За Партија Роденден Посебно Спакуван Мал Пудинг Лажица

100pcs/многу 10.8 cm за Еднократна употреба Пластични сладолед Лажица За Партија Роденден Посебно Спакуван Мал

Buyers rating:
DEN 378.24

Залиха


100pcs/многу 10.8 cm за Еднократна употреба Пластични сладолед Лажица За Партија Роденден Посебно Спакуван Мал Пудинг Лажица
Големина На : (L*W)
Должина : околу 10.8 cm
Ширина : за 2.3 см
Материјал : пластика
Боја : како на сликата
Пакет : 100pcs/многу

Основни карактеристики

Материјал:
PP
Повод:
Ноќта на вештерките,Роденден,Забава,Свадба,Децата Ден,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Божиќ,денот на Благодарноста
Бренд Име:
QINGWANG
Број На Модел На:
M522
Шема:
Полна Боја
Расположливиот Садови Тип:
Расположливиот Лажици

Најдобри понуди

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 50PCS/МНОГУ 2N6027 ДА-92
  • Обновено
Оценка на клиентот:

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 50PCS/МНОГУ 2N6027 ДА-92

Ние брод во светот. Мојот пакет се уште не пристигнале ?Бидете сигурни дека ќе го прочитате превозот дет�

DEN 408.00