• Обновено
Висок Квалитет FS10 Авто AC Компресор Спојки За Ford Mondeo BAP II OEM:1018497 Имајќи Големина:305523 12V

Висок Квалитет FS10 Авто AC Компресор Спојки За Ford Mondeo BAP II OEM:1018497 Имајќи Големина:305523 12V

Buyers rating:
DEN 1536.00

Залиха

: 1018497
Година : сите
Примена :
За Автомобил Ford Mondeo II
Имајќи Големина : 305523
Испорака :
Кога сте на ставање на ред,можете да одберете превозот метод кој ви се допаѓа.И ние ќе ви ги даде
целосна наплата.Купувачот плаќа враќањето такси превозот.Купувачите треба да го врати производот во оригиналната услови.
Откако вашата уплата е завршена,ние ќе ја испрати на производи во рок од 2-3working дена.
Повратни информации :
Вашето одобрување и задоволство се многу важни за нас.
Може да се врати на производи во рок од 15 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина,и ние ќе
Наплата тебе.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе биде одговорен
за таквата штета или изгубена.
Ние ќе ви помогне да се избере подобро и поевтино еден.Купувачите ќе ги сноси shipmen трошоците за враќање.
Ако имате било какви позитивни сугестии и dissatisfation,не информира нас,ние треба вашата поддршка и
ако ние не направиме ништо не се доволно добри,ќе го донесат вашиот позитивни предлози.
Контакт :
Skype : ivyzeng9
Alitalk : cn1510762213.
Ако било кој дел е потребно да се биде заменет по производ е користена подолго време,ние ќе ви помогнеме
купувачот е да го добие,купувачот само треба да се обрне на пратката .
Се враќа :
Ние и ветуваме да се потрудиме да ви даде најдобра услуга.
Ако не сте сигурни која е повеќе погоден,можете да ни каже.
Ако имате било какви прашање и проблем,ве молиме слободно да ни кажат и дозволете ни да ви помогне.
Висок Квалитет на Висок Квалитет FS10 Авто AC Компресор Спојки За Автомобил Ford Mondeo BAP II OEM : 1018497 Имајќи Големина : 305523 12 V
Параметарот :
Компресор тип : FS10 АВТО AC КОМПРЕСОР
Макара : 6pk
Макара кол : 132/127mm
ДЕЛ NO.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Air-conditioning Инсталација
Бренд Име:
СРЕЌЕН ТУРИНГ
Објектот Ширина:
26cm
Објектот Тежина:
7.5kg
Материјал Тип:
Други
Година:
сите
Име На Модел:
GWALL
Специјални Функции:
авто ac компресор
Објектот Должина:
28cm
Објектот Висина:
25cm
Funtion :
Автомобил Авто AC Спојки
Автомобил Производител:
за автомобил
Дел Бр.:
1018497
Ладилни :
R134a
Примена:
ЗА АВТОМОБИЛ ФОРД
Компресор Класа:
Бренд Нови
Компресор Тип:
FS10 Авто компресор спојки
Volt:
12v
Боја Име:
Сребро.
испорака:
брза испорака

Најдобри понуди