• Обновено
KEMAIDI Тенок Нова Бања Стакло Палубата Планината Тенок, Висок Базен Потоне Полиран Хром Еден Справи со Брод Torneira Миксер Допрете Чешми

KEMAIDI Тенок Нова Бања Стакло Палубата Планината Тенок, Висок Базен Потоне Полиран Хром Еден Справи со Брод

Buyers rating:
-26 % DEN 1207.00
DEN 1631.52

Залиха

Поради обемот на трансакцијата ние ја напуштат повратни информации во серии. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни и неутрални повратни информации или помалку од 5 рејтингот на DSRs, ние ќе се потрудиме да ги реши вашите проблеми.ние ќе брод објект во рамките на 1-3 дена по сте го направиле плаќање, за повеќето од акциите производи
2.Купувачот треба да се провери објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета.можете да платите со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.Кина пост превозот
време на испорака
Област
UPS-от
DHL
EMS
Кина пост
Азија, Северна Америка
5-7days
3-7days
5-15days
7-20days
Запад Евра Средината На Исток Океанија
Исток Евра
5-7days
3-7days
7-15day
15-50 дена
Јужна Америка, Африка
7-9days
5-7 дена
15-28days
30-60days
3.
ако вашата земја е Аргентина ,ве молиме кажете ни ја вашата CUIT број
1.
ве молиме имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена . имате 3 дена за да ја плаќаат откако ќе го поставите за цел успешно
3. Ние ги цениме вашите повратни информации и ние ќе се стремиме да обезбедиме најдобри aliexpress искуства на нашите клиенти.
Доаѓа со 2 години производство гаранција
2.Замена на неисправни објект во рок од 15 дена по производ е доставен.Ние ја напуштат повратни информации за секоја завршена трансакцијата. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка (НСД) 5 ѕвезди ,откако објектот бил пристигна во задоволителна состојба.Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.

Основни карактеристики

Површина По Завршувањето:
Хром
Тип:
Слив Чешми
Број На Модел На:
8338
Вентил Core Материјал:
Керамички
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Број на Рачки:
Една Рачка
Топли И Ладна Вода:
Yes
Бренд Име:
KEMAIDI
Тапа Планината:
Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Површински Третман:
Хром
Тежина На Пакет:
Стил:
Класичен
Тапа Тип:
бања слив потоне тапа
Топла и Ладна Префрлате:
Yes
боја:
Полиран Хром
Стил:
Модерна
вентил тип:
Керамички

Најдобри понуди

Бесплатен превозот Бранеа никел Солидна месинг материјал една дупка Бања Потоне водопад Тапа миксер допрете палубата
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Бесплатен превозот Бранеа никел Солидна месинг материјал една дупка Бања Потоне водопад Тапа миксер допрете палубата

Осигурување : Елементи цена не ги вклучува осигурување кутии или APO / FPO адреси.Испорака : Предмети ќе бид

DEN 5184.00 5759.52