• Обновено
или Lexus за GS300 GS350 GS430 GS450 2006-2011 година Taillights Чад Црна Боја SN

или Lexus за GS300 GS350 GS430 GS450 2006-2011 година Taillights Чад Црна Боја SN

Buyers rating:
-9 % DEN 23587.00
DEN 25919.52

Залиха

Restyle појавата со повисоки перформанси осветлување излез.
Производ Desctiption :
1.
Во спротивно, нема да биде гаранција против превоз! Превозот Инструкции :
EMS и Кина Пост Воздух Парцела е нашата склопот на превозот метод. Стил : LED Опашка Светилки.
Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни понудат позитивни повратни информации,и ние ќе ви ги даде повеќе попуст во следната цел. Внатрешната за домување анти-магла третман
Забелешки :
Ве молиме отворете & провери предмети;Бидете сигурни дека тоа е непроменети пред да потпишете. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Надградба на возило со racing изглед.
Продавачот не одговори за даночни или царински бесплатно во сите случаи, ве молиме да се разбере. Превозот адреса :
4.Поради снимање светлина отстапување,бојата на LED лента (за паркинг светлина или извршување на светлина) се прикажани на сликите може да изгледа како портокал, додека вистинската боја е црвена. Површината стврднување третман
3.
Ве молиме љубезно ве молиме да го потврдите вашето информации,пред да нарачате нешто.
Политика На Враќање :
Треба да се враќа, се бара :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку центарот;
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го има;
Чекор 3) Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Примачот Име И Презиме :
2. Тоа е plug-and-play.
Повратни информации :
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ако сакате да се избере побрзо express,како DHL,UPS-от,итн. Телефон за контакт Бр.
Предност :
1. Ве молиме контактирајте ме. Домување е донесен УВ третман
2. Лесна инсталација (Професионална инсталација се препорачува).

Основни карактеристики

Бренд Име:
SuperTuning
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Материјал Тип:
ABS+PC
Специјални Функции:
LED
Објектот Тежина:
7kg
Име На Модел:
GS300 GS450
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Леќа:
Не Се Вклучени
Автомобил Производител:
Lexus
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Лер Зрак Тип:
место
Автомобил модел:
GS300
Година:
2006-2011
Тип На Објект:
Задните Светла
Led Чип Производител:
SN

Најдобри понуди

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 50PCS/МНОГУ 2N6027 ДА-92
  • Обновено
Оценка на клиентот:

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 50PCS/МНОГУ 2N6027 ДА-92

Ние брод во светот. Мојот пакет се уште не пристигнале ?Бидете сигурни дека ќе го прочитате превозот дет�

DEN 408.00