• Обновено
AHL 3pcs Високи Перформанси Powersports Патрон на Филтерот за Масло Мрежа за ДА-СУМ SPYDER RT SE5 A/C //SPYDER RT SM5 A/C 998 2010-2012 година

AHL 3pcs Високи Перформанси Powersports Патрон на Филтерот за Масло Мрежа за ДА-СУМ SPYDER RT SE5 A/C //SPYDER

Buyers rating:
-10 % DEN 691.00
DEN 767.52

Залиха

Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот .
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Највисок квалитет и најниска цена
Внимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор.искрени честитки до сите купувачот. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена(освен Електрични Компоненти ). Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 45 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 работни дена откако вашата уплата е завршен.
Опис :
Производ Стил : Масло Филтри
Филтер Материјал : метал&хартија
Количина : 3 еез
Квалитет : Leval На
Состојба : 100% нов!
Боја : како на сликата покажа
Погодни за : ДА-СУМ SPYDER RT SE5 A/C 998 // SPYDER RT SM5 A/C 998 2010-2012 година
Купувачот Читање
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот).Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Филтри За Масло
Бренд Име:
AHL
Материјал Тип:
метал&хартија
Име На Модел:
564 На Филтерот За Масло
Објектот Висина:
9.7cm
Објектот Тежина:
300g
боја:
Како на сликата покажа
Надворешниот Дијаметар:
56mm
Внатрешен Дијаметар:
25mm
Дел Број:
Истиот со KN564 KN 564 К&N564 K&N 564 HF
Количина:
3 еез
ОДГОВАРА ЗА:
RT SE5 A/C 998 // RT SM5 A/C 998
Година:
2010-2012 година

Најдобри понуди