• Обновено
20mm (Buckle18mm) T097 Машки пари Црна или Кафеава Вистинска Кожа Види Бендови Рака

20mm (Buckle18mm) T097 Машки пари Црна или Кафеава Вистинска Кожа Види Бендови Рака

Buyers rating:
-10 % DEN 1460.00
DEN 1622.40

Залиха

Опис на производот : Навистина Најдобри T097 Црна или Кафеава Вистинска Кожа Види Бенд 20mm(buckle18mm)
Пакетот Вклучува : 1 buc x Види рака,1 buc x вчитување на рака алатки и 2 парчиња x рака уши

Основни карактеристики

Бендот Боја:
Црна Без тока, Браун Без тока
Бендот Ширина:
20mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бренд Име:
PETSIDUN
Состојба:
Нов со ознаки
Бендот Материјал Тип:
кожа
Број На Модел На:
T097
Бендот Должина:
19CM
is_customized:
Yes
Бендот Должина:
19 cm
Бендот Ширина:
2.0 CM

Најдобри понуди

18-24mm Жени Мажи Гроздобер Мазна Види Бенд Рака Темно Кафеава боја Вистинска Кожа Хривнија Метал Пеперутка Распоредување
  • Обновено
Оценка на клиентот:

18-24mm Жени Мажи Гроздобер Мазна Види Бенд Рака Темно Кафеава боја Вистинска Кожа Хривнија Метал Пеперутка Распоредување

Ве молиме да вратите расипан производ преку препорачана Воздухопловната во рок од 5 календарски дена по

DEN 383.00 638.40