• Обновено
() Топла Продажба Танго црвена Боја Најлон Tulle Гајтанот Ролни 100yds За Декорација

() Топла Продажба Танго црвена Боја Најлон Tulle Гајтанот Ролни 100yds За Декорација

Buyers rating:
DEN 290.40

Залиха

Ние ќе се обиде да одговори ПОБРЗО, а ние сме секогаш спремни да работат работи надвор.
Повратни информации
Откако ќе го потврдите вашата објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас.Количина : Еден Гајтанот Се Тркалаат
Useage
Имаме и други бои се достапни сега,pls да го видам мојот GXClassifieds продавница,ви благодариме!
Прифаќаме САМО Paypal.
Контактирајте со нас
За некои неконтролирани фактори, објектот може да бидат оштетени за време на превозот. вашиот задоволителен е на нашите цели. Ако имате проблем, ве Молиме Контактирајте со нас преку e-mail прв и ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време.

Основни карактеристики

Материјал:
Платно
Број На Модел На:
QXN-A

Најдобри понуди