• Обновено
AMW 60x40cm Fiberglass Силикони Печење Мат Возен Сечење Фондан Торта Тесто Месење Подлога Тесто Кујнски Алатки

AMW 60x40cm Fiberglass Силикони Печење Мат Возен Сечење Фондан Торта Тесто Месење Подлога Тесто Кујнски Алатки

Buyers rating:
-7 % DEN 387.00
DEN 416.16

Залиха


5798
Материјал : platinum силикони + стаклени влакна
Спецификација : 60 CM *40 СМ*0.04 CM
Пакување : OPP вреќа
Боја : портокалова и црна
Забелешка : централниот Логото може да биде различна, поради различните пакети

Основни карактеристики

боја:
Портокалова, црна
Бренд Име:
AMW
Печење & Тесто Алатки Тип:
Печење Душеци & Облоги
Материјал:
Силикони
сертификација:
ФДУ,CE / ЕУ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
печење мат
Комплет Број:
1
Тип:
Печење & Тесто Алатки
Функција:
кујнски алатки

Најдобри понуди

72060W200FPV
  • Обновено
Оценка на клиентот:

72060W200FPV

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие �

DEN 819.00 890.40
SAF7730HV/317
  • Обновено
Оценка на клиентот:

SAF7730HV/317

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас...

DEN 104.00 112.80
TW8807
  • Обновено
Оценка на клиентот:

TW8807

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие �

DEN 84.00 91.20
НОВИ 12V 100A АЛТЕРНАТОР 0124325178 ЗА LDV MAXUS
  • Обновено
Оценка на клиентот:

НОВИ 12V 100A АЛТЕРНАТОР 0124325178 ЗА LDV MAXUS

НОВИ 12 V 100 A АЛТЕРНАТОР 0124325178 ЗА LDV MAXUSПЕРФОРМАНСИ ДЕТАЛИ : Единица излезна моќност : 12 V 100 AНето Тежина : 8 KG�

DEN 5760.00