• Обновено
2017 мода џез танц дс секси костим мрачно сет на диџеј перформанс носат

2017 мода џез танц дс секси костим мрачно сет на диџеј перформанс носат

Buyers rating:
-26 % DEN 746.00
DEN 1008.00

Залиха

Ако не сте задоволни со вашиот купите за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка . Note3 : Со differenc e при мерењето метод,ве молиме овозможи 1-3cm во големина отстапување . Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради undeliverable погрешна адреса. Pls проверете со вашата земја е царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување.Бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и поштенски код внимателно пред да плаќаат. Овие надоместоци не се дополнителни превозот обвиненија.Ако сте примиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Ние се обидовме потрудиме да ви ги сликите од повеќето слични на реалните предмети. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг тука. Јас ќе бидам прифатена. Ние ќе бидеме благодарни ако може да се прифати боја разлика и не ни даваат негативни повратни информации.Ве молиме да се разбере задоцнување бидејќи на одмор. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Понекогаш, може да биде бојата разликата помеѓу предмети ќе се добијат и на сликите можете да го видите на нашата онлајн продавница.Ние треба 2-10 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата.

Основни карактеристики

Големина:
One Size
Танц Тип:
Кинески Народни Игри
Тип На Објект:
Dai Танц Костим
Материјал:
Акрилик
Пол:
Жените
Бренд Име:
songyuexia
Број На Модел На:
005

Најдобри понуди

MC68HC908QY4CDW MC68HC908
  • Обновено
Оценка на клиентот:

MC68HC908QY4CDW MC68HC908

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие �

DEN 60.00 65.28