• Обновено
1pcs Оригинални FS-R8B FS-R9B FlySky 2.4 Ghz 8CH Примачот За РК FS-TH9X FS-TH9B 9ch Предавателот Авиони

1pcs Оригинални FS-R8B FS-R9B FlySky 2.4 Ghz 8CH Примачот За РК FS-TH9X FS-TH9B 9ch Предавателот Авиони

Buyers rating:
-6 % DEN 572.00
DEN 608.64

Залиха


Бренд Име : Fly Sky
Точка Име : РК Приемник
Канали : 8channels
Примање на Чувствителност : -105d Bm
Фреквентен Опсег : 2.4-2.48 GHz
Фреквенција Ширина : 500 KHz
Бран Бенд : 160
Модулација : GFSK
2.4 G на Владата : Автоматско FM дигитален систем
Канал Резолуција : 1024 часови
Моќност : 4.0-6.55 V DC
Тежина : 18g
Антена Должина : 26mm
Големина : 52*35*15mm
Употреба : костим за Фиксни крила copters, хеликоптери, итн
Пакет големина : 10 * 10 * 2 cm / 4 * 4 * 0.8 во
Пакет тежина : 21 g / 0.7 оз
Пакување содржина :
100% Сосема Нов
1x Оригинални Fly Sky FS-R9 B 2.4 Ghz 8 CH Приемник

Основни карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Примачите
РК Делови и Accs:
Примачите
Технички параметри:
Вредност 2
За Возило Тип:
Чамци
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Број На Модел На:
S308
Бренд Име:
ЛЕТААТ НЕБОТО
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS

Најдобри понуди

stainles челик led канал писма
  • Обновено
Оценка на клиентот:

stainles челик led канал писма

Информации за производотГлавен материјалНЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИКТип на осветлувањеfrontlitбојаКако вашето бар

DEN 38.40
3D канал писма отворено писма
  • Обновено
Оценка на клиентот:

3D канал писма отворено писма

Информации за производотГлавен материјалНЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИКТип на осветлувањеfrontlitбојаКако вашето бар

DEN 38.40