• Обновено
висок квалитет на Слика рамка Православна Црква материјали свето преображение дрво занает Христијанската слика Византиската уметност верски икона

висок квалитет на Слика рамка Православна Црква материјали свето преображение дрво занает Христијанската слика

Buyers rating:
DEN 619.20

Залиха

Затоа, износот на минималната цел е 35 САД долари , за да биде предаден.
Вовед : Висок Квалитет на слика рамки, дрво рамка.По брод имал било какви проблеми(квалитет, транспорт, услуги, итн.),ние ќе бидеме првите време за вас да се справи. Јас верувам дека оваа прекрасна икона ќе ви донесе среќа, здравје и среќа!
Плаќање : Paypal,ЗАПАД УНИЈА,Кредитна Картичка
Транспорт : начин на Транспорт Транспорт брзина Карактеристика Кина Пост 30-50days Евтини и долго време ЕМС 3-15days Пониски цени, евтини, силна царинење капацитет, пренос стапка од DHL бавно, DHL,UPS-от 3-7days Повисоки цени, транзит брзина, силна царинење капацитет ТНТ,Fedex 3-7days Повисоки цени, транзит брзина, силна царинење капацитет
Нашата услуга :
. Ако не добиваат пакет или има било каков проблем ,dnot грижете се, ве молиме контактирајте со нас прв и ние ќе го препрати или наплата. верски,Православната, Католичката црква, икони слики, и ние, исто така може да се прилагоди според клиент-испорачува слика. Е популарен меѓу религиозните луѓе.нашите религиски подароци занает , ниска цена, со висок квалитет, еквивалентни на цената на големо.ние сме Кина Производство .
Здраво,здраво на сите! добредојдовте на нашиот верски иконата продавница.Сите производи барања може да се направи според вашите барања, а ние ви посакам добредојде да обезбеди примероци за нас, посебно прилагодени за вас.Ние се повеќе религиозни производи, како што се : ѓердан; keychain : крсте;, молитва јажиња, масло плови, charcole, кристално rosaries; бразлетна; pendant; подарок; икони и така натаму,
.сè прашање можете да ми кажете или е-мејл мене за : цел детали, квалитет, Сертификати, иконата слика, боја, пластична или дрвена рамка и така натаму. Оваа Икона на света преобразба од страна на Deacon Матеј Гарет.

Основни карактеристики

со слика картичка:
Yes
Материјал:
Дрво
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
FMWD-23
Тип:
слика рамка
Стил:
верски,православни,византискиот
Големина:
14.5x16.5cm
иконата:
Верски икона,византискиот икона,православната икона
Функција:
Големата уметност за верата,крштевањето подароци ,црквата добавувачи.Домашна Декорација.
Материјал:
слики дрво рамка
Н W:
0.26 kg

Најдобри понуди