• Обновено
50pcs Neodymium N35 Кол 3мм X 10мм Силни Магнети Мал Диск NdFeB Ретки Земјата За Занаети Модели Фрижидер Лепење Бесплатен Превозот

50pcs Neodymium N35 Кол 3мм X 10мм Силни Магнети Мал Диск NdFeB Ретки Земјата За Занаети Модели Фрижидер Лепење

Buyers rating:
-7 % DEN 465.00
DEN 500.16

Залиха


3, Магнети би можеле да бидат заинтересирани во вода метар ,Електрични метри, гас метар и некои премерување опрема постојат некои неточни влијае (како, на пример : ако магнети поставени во близина на метар, на метар ќе се забави)
Ве Молиме Имајте Во Предвид
Кога се поврзувате со две магнетни копчиња, да ги привлече блиску еден до друг полека и нежно.
Корисниците ќе бидат предмет на увозни давачки и даноци.
Ние брод во светот со Кина Пост Пошта преку Кина Пост.
Тоа е ретка земја метал и форми еден од Lanthanides серија.
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни,affortable начин на превозот услуга. Тоа е толку едноставно!
Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа.Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за Сопствени задоцнување или данок. Ние веднаш ќе го замени предметот или да ви даде надоместок.
Апликации
Акустична поле : говорникот, приемник, микрофон, аларм, фаза аудио, автомобил аудио и така натаму.
Електроника : постојано магнетно actuator вакуум прекинувачи, магнетни релеи, метар,звук метар, а полињата за префрлување, сензори.
Како логистика брзина е надвор од нашата контрола, па ако се потврди редот и плати,кои велат дека сте се согласиле нашите превозот време.
Машини и опрема : магнетна сепарација, магнетна кран, магнетни машини.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и поштенски код е точен.
Тешко дробење ќе предизвика штета и во пукнатините во магнетното материјал.
Опис
Neodymium (хемиски симбол Нд) е елемент 60 на периодична табела.
Ако имаме deliverd вашиот парцела и да ви даде следење на Никој. Neodymium магнети понекогаш се познати како Нео,Neod или NIB магнети.Ние,сепак ќе ви наплатат само за набавната цена,превозот и ракувањето за вашите елементи.

Основни карактеристики

Примена:
Индустриски Магнет
Композитни:
NdFeB Магнет
Обликот:
лист
Број На Модел На:
3x10
Тип:
Постојано
Бренд Име:
OIAHS
is_customized:
Yes

Најдобри понуди

stainles челик led канал писма
  • Обновено
Оценка на клиентот:

stainles челик led канал писма

Информации за производотГлавен материјалНЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИКТип на осветлувањеfrontlitбојаКако вашето бар

DEN 38.40
НОВИ 12V 100A АЛТЕРНАТОР 0124325178 ЗА LDV MAXUS
  • Обновено
Оценка на клиентот:

НОВИ 12V 100A АЛТЕРНАТОР 0124325178 ЗА LDV MAXUS

НОВИ 12 V 100 A АЛТЕРНАТОР 0124325178 ЗА LDV MAXUSПЕРФОРМАНСИ ДЕТАЛИ : Единица излезна моќност : 12 V 100 AНето Тежина : 8 KG�

DEN 5760.00