• Обновено
14.3*12CM Малку Теле Крава Креативни Фарма на Животните Автомобил Стил Винил Браник Автомобил Налепници Decal Црна/Сребрена S1-2664

14.3*12CM Малку Теле Крава Креативни Фарма на Животните Автомобил Стил Винил Браник Автомобил Налепници Decal

Buyers rating:
-41 % DEN 50.00
DEN 84.48

Залиха

( Кога купувачот наредби за помалку од $7. Генерално може да достигне 20 до 60 дена. Ние ќе се фокусираме на автомобил налепници . Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски.Превозот време за време на Одмор или Прилагодено Сезона би можело да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.
Превозот :
1.
4 Користете кредитна картичка, squegee, или нешто слично, за да се изедначи надолу вашиот decal, што си сигурен дека тоа е сосема заглавени на површината. Ако видите дел од decal не ослободување од трансфер лента, притиснете го назад на површината и повторете го процесот.100% гаранции нови добра со добра состојба .
Вашиот налепница има 3 делови :
Хартија Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента
1 Чистење на површината каде decal ќе биде инсталиран
2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента.3*12 CM Малку Теле Крава Креативни Фарма на Животните Автомобил Стил Винил Браник Автомобил Налепници Decal Црна/Сребрена S1-2664
Примена на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Тоа не е на кој било друг веб-сајт може да барањето на следење на информации.
3 Откако вашиот decal е лупено далеку од поддршка, line up & позиција на вашата decal против површината на која што ќе се применува.)
Гаранција :
1. Ако дел од вашиот decal лифтови со поддршка, притиснете на хартија поддршка назад против неа додека таа останува заглавен трансфер лента. И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да го вратите или промена.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
QYPF
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
S1-2664
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
14.3cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
дизајн:
Цртан филм
Модел:
Animal Моделот
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
12cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
Винил
боја:
црна/сребрена
Налепница:
автомобил налепница

Најдобри понуди