• Обновено
5pcs ААА HRC55 3F Сечилото Алуминиум сечење Три flute Крајот Мелница Endmill Мелење Машина CNC рутер битови 4mm*1.5*4mm

5pcs ААА HRC55 3F Сечилото Алуминиум сечење Три flute Крајот Мелница Endmill Мелење Машина CNC рутер битови 4mm*1.5*4mm

Buyers rating:
-15 % DEN 856.00
DEN 1007.52

Залиха


СЕДИШТЕТО 5pcs Алуминиум endmill Три flute спирала CNC рутер битови 4mm * 1.5 mm * 4mm
Соодветни Материјали :
Акрилик, ПВЦ, МДФ, со висока густина одбор, lotus одбор, Цврсто дрво, дрвени, пластични плоча, двојна боја лист,може да се намали Алуминиум лесно итн.
Карактеристики :
(1) Одлични раб-мелење технологија.
(2) Долг работен век, не е лесно да се скрши, прецизни.
Спецификација / Достапни Големини :
Месо тело со Дијаметар : 4mm
(1) Сечење на Работ Дијаметар : 1.5 mm
(2)Сечење на Работ Должина : 4mm
(3)вкупна Должина : 50mm
Пакет : 5pcs Испорака : да се САД, Русија од страна на E-Пакет, за да ги друга земја со препорачана пошта со следење на број. Кога плаќањето е потврдено, превозот ќе се изврши во рок од 1-2 дена. Ние може да се надополни на превозот на DHL/Федекс/EMS, ако треба, ве молиме контактирајте со нас. Тоа трае околу 7-15 работни дена за САД и Русија. ако на другите земји, ве Молиме проверете ги следните препораки :
Земја
Прибл. Превозот Време
Велика БРИТАНИЈА / Европа
20-30 работни дена
Канада / Шпанија / Франција / Западен Евра
25-40 работни дена
Италија / Германија / Други
25-45 работни дена Во случај дека враќањето е барање, Можеме да го прифатиме враќање објект во рок од 60 дена по купувачот добива тоа. Сите се враќа мора да ги содржи оригиналните ставки неоштетени, во ре-saleable состојба, оригинално пакување. Купувачот е одговорен за трошоците за превозот.
Имаме одличен тим за поддршка на услуга на клиентите, за да одговориме на вашите било какви прашања и да ви помогне да го решите проблемот,па затоа НЕ двоумете се контактирајте со нас!
Во потрага по агенти целиот свет, ние ќе ви обезбеди Најдобра Понуда.

Основни карактеристики

Дијаметар:
4mm
Тип:
Крајот Мелница
Бренд Име:
NCSign
Вкупна Должина:
50mm
Број На Модел На:
ААА Три Flute Алуминиум Сечење на Битови
Материјал:
Увезени Волфрам Челик
Обложување:
Никој
Место на Потекло:
Кина
Состојба:
100% Сосема Нов
Месо тело дијаметар:
4mm
Сечење на работ дијаметар:
1.5 mm
Сечење Должина:
4mm
Соодветни Материјали:
Алуминиум, Бакар,Титаниум, Zn и др
Примена:
резба,сечење,slotting,мелничката,шупливи намали
Предности:
Долг животен век, прецизни.
Пакет:
5pcs

Најдобри понуди