• Обновено
5G 5ML Акрилик Круг Сферични Тегла, Козметички Крем Примерок Пакување Кутија, Црвени, Розови Сино Злато Сребрена Боја Сад, 100pcs/Многу

5G 5ML Акрилик Круг Сферични Тегла, Козметички Крем Примерок Пакување Кутија, Црвени, Розови Сино Злато Сребрена

Buyers rating:
-0 % DEN 3355.00
DEN 3355.20

Залиха


5 G 5 ML Акрилик Круг Сферични Тегла, Козметички Крем Примерок Пакување Кутија, Црвени, Розови Сино Злато Сребрена Боја Сад, 100pcs/Многу
Бесплатен Превозот-100pcs/Многу-
Предмет : Акрилик Круг Сферични Тегла
Капацитет : 5 G 5 ML
Димензии : Дијаметар 36 MM, Висина 34 MM.

Основни карактеристики

боја:
Црвена
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
5G 5ML
Број На Модел На:
Акрилик Сад

Најдобри понуди