• Обновено
10 Компјутери Обвиткан Кутија насловот на IDC Штекер 2.54 mm 2x17 Pin 34 Стр Директно Машки плоштадот pin 0.64 mm 2 реда 2.54 Преку дупка НАТОПИ

10 Компјутери Обвиткан Кутија насловот на IDC Штекер 2.54 mm 2x17 Pin 34 Стр Директно Машки плоштадот pin 0.64

Buyers rating:
-5 % DEN 228.00
DEN 240.00

Залиха

Обвиткан Кутија насловот на IDC Штекер 2.54 mm 2x17 Pin 34 Стр Директно Машки плоштадот pin 0.64 mm 2 реда простор 2.54 Преку дупка НАТОПИ
БХ конектор (IDC тип) Материјали Изолатор : PBT & 30% стакло исполнет (UL94 V-0) Контакт : месинг Електрични струи raiting : 1 A Insulaton отпор : 5000 MOm мин во 500 V DC Контакт отпор : 20m Om max во 100m A DC Механичка Операција температура : -55 Сте. ~ +105 Сте Options Бр. на контакти : 10, 14, 16, 20, 26, 30, 34, 40, 50, 60, 64 Контактирајте со позлата : селективен злато позлатен Терминал верзија : директно Изолатор боја : црна
Директориум За Навигација

Основни карактеристики

Број На Модел На:
BH254S2x17
Бренд Име:
RTLECS
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Тип На Производ:
Кутија Заглавие
Иглички:
2x17
Теренот:
2.54 MM
Боја на изолатор:
Црна
is_customized:
Yes

Најдобри понуди