• Обновено
Anemometer HoldPeak HP-866A Преносни USB Anemometer Правец на ветер Метар Правец на Logger Воздухот Брзина и Температура Мерка

Anemometer HoldPeak HP-866A Преносни USB Anemometer Правец на ветер Метар Правец на Logger Воздухот Брзина и

Buyers rating:
-40 % DEN 2217.00
DEN 3695.52

Залиха


Кина Пост Воздух Mail и e Packet се на најевтиниот начин за пакет кој тежина е помала од 2 кг и не вклучуваат батеријата. Со долго позитивни повратни информации и купувачот се покаже , ние ќе ви ги даде $2 или подарок. Бидете сигурни дека ќе обезбеди уредна достава, со адреса и телефон. Подготовка на Време : ние треба 3-7 работни дена да се подготви вашата нарачка поради нашите бројни наредби секој ден. Сите предмети само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Ве молиме испратете ни го вашиот Email кога на плаќање, ние ќе испрати CD датотека за вас. Нам исто така ни мило ако можете да го споделат нашата предмети на СНС и faceboo к, им даде на вашиот екранот за нас ние ќе ви ги даде $2 премногу. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Fed Ex експрес испорака обично трае 3~5 работни дена зависи од coutry доставени до.
Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања и други issuse кои се одговорност на превозот услуга. Англиски јазик Прирачник x 1 за Носење 1 x Забелешка : Не вклучува Батерија и tripod !!!
Внимание : Ние само се обезбеди Батеријата кога ќе изберете shpping метод од Fedex.
Iterm Име : Hold Peak HP-866 A Anemometer
Бренд : Hold Peak
Производителот : ZHUHAI JIDA HUAPU ИНСТРУМЕНТ CO. Тоа е вози датотека на Anemometer линк за да Компјутер.
Плаќање и Испорака :
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од редот. Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Основната Функција :
Правец На Ветер Тест
Правец На Протокот Тест
Температурата На Воздухот Тест
Релативната Влажност Тест
Назад Светлина
Авто затвори
Правец На Ветер Единица Избор
Min/Max/Моментална Вредност
Data Hold
Температурата Единица Избор
Поврзете на КОМПЈУТЕР преку USB
Во Реално Време Мерка
Спецификација За Производ :
Производ Слика :
Пакет Се Вклучени :
Hold Peak HP-866 A Anemometer x 1 USB Кабел x 1 CD Софтвер x 1
Внимание : Кина Пост Воздух Mail, e Packet и e-ЕМС не дозволуваат да брод од CD.

Основни карактеристики

Бренд Име:
HoldPeak
Број На Модел На:
anemometer

Најдобри понуди