• Обновено
Поликарбонат-Хром Сребро Огледало Замена на Леќи За Frogskins очила за сонце Рамка УВА & UVB Заштита

Поликарбонат-Хром Сребро Огледало Замена на Леќи За Frogskins очила за сонце Рамка УВА & UVB Заштита

Buyers rating:
-15 % DEN 591.00
DEN 695.04

Залиха

Ако времето за испорака завршува биде подолго отколку што се очекуваше прашуваме за вашето разбирање и трпение.
Ако плаќањето не се примени во рок од 7 работни дена по ред, ние го задржуваме правото да ја откаже трансакцијата.
Нашите предмети се сите покажува Вистински Бои.
Политика На Враќање
Ние прифатени се враќа за замена или рефундирање на, ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена по добивањето на објектот.
Општи услови
Papa Viva™ Лого се заштитен Знак На PV.9% задоволителна услуга доаѓа до вас.
Поштата, Обичаи и Временските услови не се во наша контрола.Поликарбонат Замена на Леќи за Frogskins
Објектот Карактеристики
*Исполнет Јасност Поларизирана Филм*
*100% UV400 Заштита Од Полно Зраци*
*Анти-Рефлективен слој на пудра од Клучно значење за Отсјај Намалување*
*Hydrophobic Слој за да се Одвратат Прашина и Вода*
*Лесен и Отпорен Материјал со Тешко Обложен Слој*
*Супериорна Острина & Контраст*
*Отпорност на ANSI Z80.
Ние го избере најдобриот превозот метод на вашата земја, зависи од состојбата на транспорт.
Ние и ветуваме на секој објект ќе биде предаден, но понекогаш и помалку од 0,5% на пакет може да се изгуби на патот, можете да изберете да ги споделите со нас да испрати уште еден ист објект повторно или да побара парите назад.
Ни даде шанса, 99.3 и EN 1836 : 2005 Стандарди*
*Микрофибер Чистење Облека & Очила Торбичка За Слободни*
*Набавка Не Вклучува Рамка*
Важно
Ако се чувствувате незадоволство во било кој дел, ве молиме да не брзаат да ја напушти негативни повратни информации. Цената на објектот ќе бидат вратени во целост, но не вклучувајќи го враќање превозот цена.
Ние и ветуваме на Секој цент ќе плати е сосема заслужена. Било Каква Употреба На Oakley Марка Е Само Да Се Опишат Оние Производ.

Основни карактеристики

Леќи Во Боја:
Сребро.
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Леќи
Пол:
Мажи
Бренд Име:
PapaViva
Обложување:
HMC
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Број На Модел На:
Одговара за Frogskins
Боја на Lense :
Хром Сребро-PC
Погоден :
За Автентични Frogskins Очила За Сонце Рамка
Количина:
1 пар
Леќа Технологија :
Не Поларизирана
Заштита :
100% УВА & UVB
Материјал:
PC

Најдобри понуди