• Обновено
shhworldsea авто клип предниот браник покрие притисни тип retainer за хонда 90659-SB0-003 91533-SG0-000 за одисеја 1991-на

shhworldsea авто клип предниот браник покрие притисни тип retainer за хонда 90659-SB0-003 91533-SG0-000 за одисеја

Buyers rating:
-11 % DEN 624.00
DEN 700.32

Залиха


пакување :
Answer : ___________________________ NOTE : pictue на пакетот е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина
Опис На Производот 1.MQO : 100pcs 2.ОЕМ Понудени 3.Брза испорака и висок квалитет 4.ние имаме повеќе од 2000kinds различни модел
Работилницата за изработка на делови
друг производ можеби ќе бидат заинтересирани во

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
Бренд Име:
shhworldsea
Име На Модел:
6914
Објектот Тежина:
250g
Глава Кол:
11mm
матични должина:
10мм
дупка:
се вклопува во 8мм дупка

Најдобри понуди