• Обновено
3D Дијамант Сликарство Крстот Бод Поставите Чудно пејзаж Слика На Кристал Дијамант Везови Мозаик За Ѕид Налепница A7217R

3D Дијамант Сликарство Крстот Бод Поставите Чудно пејзаж Слика На Кристал Дијамант Везови Мозаик За Ѕид Налепница

Buyers rating:
-15 % DEN 343.00
DEN 403.20

Залиха

Нејзините сребро-gilt база сфаќа добар ефект на одраз и рефракција. Комбинација на овие два стилови ќе го направи слика се појави за да биде повеќе домот, во текстура со сјајна светлина. Тука сме обезбедување на вас со Конкурентна Цена, Брзо Дизајнирање и Испорака, Најдобар квалитет и повеќе Нов Стил и Дизајн.
Дијамант слика : 3-Слободно Монтирање
Следниве се бесплатни, како што се отстранат грижи
Дијамант слика : 4-Производство чекори
Лесно да се научат,Погоден за сите возрасти!
Ова е готови работи ,види,таа е многу убава ,не е тоа? Само мислев дека ова е мојот заврши ,толку среќен!
Да оркестарот соба или handsel на пријатели е исто така добар избор. Исто така, координација на 9 аспекти и 13 аспекти претставува совршен светол ефект на рефракција.Хуманизација боја retrieval операција повеќе погодно. Дијамант : смола материјал на дијамант е иста со очила, кој има светла и сјајна боја, и добар рефракција.Во споредба со традиционалните смола сликарство,нашите дела имаат поголема смисла на stereophotography и луксуз, совршено се изразува со нов стил смола дијамант, стои за вашиот домот вкус за куќа декорација ! Смола дијамант е произведен од страна на само неколку производители.
-Испорака агент : ако сте странски онлајн продавачите, ние може да обезбеди превозот агент -услуга за вас. A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела)
3. Фабриката Штекер : Секоја слика може да се прилагоди. сликата е полна со дијаманти и квадрат дијамант, без рамка! Дијамант слика : 1-Висок Квалитет Дијамант
Дијамант слика : 2-HD Слика платно со Висок defintion сликарство платно појасни. Стави дијаманти сликарство во соодветна рамка и украсете го вашиот дом или даде на другите како подарок.
Обичај ве молиме кликнете тука :
[DIY Дијамант сликарство Комплет]
1. Стап дијаманти на соодветниот симбол на платно со помош на пинцета;
5. Лепак : Усвоен топла топи лепило, силна, не-токсични, кој има супер stickiness и нема влијание на светлината рефлексија.

Основни карактеристики

Големина:
20x30cm, 25x40cm, 30x50cm, 35x55cm, 40x65cm, 50x80cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Модерна
Форма:
Посебна
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Број на Бои:
20-60
Шема:
Планина, шумски & реката
Тип:
DIY Дијамант Везови / DIY Дијамант Сликарство / Фото Обичај
Материјал:
Плоштад Смола Дијамант со 477 DMC Бои
Пакет:
се тркалаат во OPP
OEM Услуга:
Прифати ОЕМ Слики
Повеќенаменски:
Спалната Соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија,
Функција:
Дома Декорација; Подарок

Најдобри понуди