• Обновено
Топла Продажба,Палење Серпентина Искра Plug Покритие За BMW R1200GS 2005-2012 R1200S R 1200 S / GS1200 ГШ 1200 RT ABS Мото Делови

Топла Продажба,Палење Серпентина Искра Plug Покритие За BMW R1200GS 2005-2012 R1200S R 1200 S / GS1200 ГШ 1200

Buyers rating:
-5 % DEN 1322.00
DEN 1392.00

Залиха

xls" да се Расчисти Царината,ве Молиме контактирајте со нас,Ние ќе го испратам до тебе, Ако одбие да го плаќаат сите давачки, Предизвика стоката се врати или други, мора да се компензира за сите загуби Повратни информации : ве Молиме да ни даде можност да го реши секој проблем, да ни Кажете пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот, ќе ви помогне да го решите проблемот.Fitment За : BMW R1200 GS 2005-2012 R1200 S R 1200 S / GS1200 ГШ 1200 RT Состојба : 100% Сосема Нов Кол : 1 парови Боја : Црна Материјал : ABS Пластика - За нас - Ние сме една од Кина водечките B2 C е-Трговија извоз сајтови,Ние Сме Локација Во Гуангжу во Кина - Најголемиот Мотор Додаток на Пазарот Во Кина. Во спротивно, ќе влезат во нашиот несакана купувачот црната листа. Ние сме најголемите во Азија мотоцикл обтекател фабрики,Многу меѓународни мото делови дилери да соработуваат со нас. Голема Количина, Најдобра Цена. Ние искрено се надеваме да истражуваат повеќе соработка можности со клиентите и дома и во странство врз основа на взаемна корист и заеднички развој. Професионален систем за отворен калап за обработка на мотоцикл ABS пластика школка, опашка маска, шофершајбната, надвор светлина. Овие трошоци се на купувачот одговорност,Сите пазарот е таков; Ако треба "Комерцијална Invoice. "Доверба и Пријателство" е нашиот принцип, па имаме воспоставено многу добри деловни односи со клиенти од повеќе странски земји. БЕЛЕШКИ : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ние главните продажбата на различни голема зафатнина на спортски автомобил, Мотоцикл Маска, шофершајбната, LED светла, издувни гасови, надворешни оптички делови, electroplating, декоративни, модифицирани влакна делови, инструмент школка, и разновидност на мотоцикл додатоци.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
ROKALAM
Име На Модел:
GS1200
Motobike Направи:
BMW
Објектот Висина:
15cm
Објектот Тежина:
0.8kg
Материјал Тип:
ABS
Објектот Ширина:
20cm

Најдобри понуди