• Обновено
Трговија на големо 5pcs N N адаптер женски(jack) N женски(Jack) директно Бесплатен превозот

Трговија на големо 5pcs N N адаптер женски(jack) N женски(Jack) директно Бесплатен превозот

Buyers rating:
DEN 379.20

Залиха


N N адаптер женски(jack) N женски(Jack) стрејт (straight)
Категорија Конектори, Интерконекции Семејство Коаксијален, RF - Адаптери-N Серија ВО Серија Конвертирате Од (Адаптер Крајот) N Џек Да Конвертирате (Адаптер Крајот) N Џек Отпорност 50 Ohm Стил Директно Карактеристики - Монтажа Тип Слободни Виси (Во линија)
Понуда прилагодено :
Ако ви е потребна различни монтажа стил, ние ќе бидеме среќни да се разгледа вашите барања за да се обезбеди работна решение. Ве молам .
RP-TNC машки plug N машки plug АНТЕНСКИ приклучок за adapetr US$ 7.90 /парче
АНТЕНСКИ приклучок адаптер TNC Џек 2 TNC Џек 3 начин US$ 7.60 /парче
UHF адаптер UHF женски џек да се SMA џек АНТЕНСКИ приклучок адаптер US$ 7.50 /парче
10 PCS N машки директно да SMA женски права адаптер приклучок за промет на Големо со Бесплатен превозот САД$ 30.00 /многу
10 парчиња / многу
2012 топла продаде BNC машки plug N машки plug АНТЕНСКИ Приклучок Адаптер 10 PCS промет на Големо со бесплатен превозот САД$ 31.00 /многу
10 парчиња / многу
10pcs RF UHF конектор адаптер UHF женски N машки промет на Големо со бесплатен превозот САД$ 31.00 /многу
10 парчиња / многу
BNC адаптер за Полнење BNC 2 тип US$ 8.00 /парче
N машки crimp директно конектор да LMR195 RG58 трговија на големо и продажба US$ 130.00 /многу
100 парчиња / многу

Основни карактеристики

Број На Модел На:
XAA035
Бренд Име:
JX
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Примена:
RF, Осветлување
Пол:
Женски
Тип:
N

Најдобри понуди