• Обновено
Дијамант Мозаик Везови Петел семејството Модели на рачно изработени Занаетчиски Подарок Полн Круг Дијамант Сликарство Крстот Бод на Животните Дома Декор

Дијамант Мозаик Везови Петел семејството Модели на рачно изработени Занаетчиски Подарок Полн Круг Дијамант Сликарство

Buyers rating:
-49 % DEN 172.00
DEN 337.44

Залиха

477 DMC светот стандардна боја Светли бои
360 степени по паста е завршена
30% поголема количина на дијамант
1.
1,1,сликарството платно, на rhinestones и сите алатки, ќе бидат спакувани во кутија. (Системот ќе ве потсетам автоматски. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. И ако сакате општ поглед на ефектот на секоја големина, на следната слика е за повикување само. Ние се стави 30% екстра дијаманти во секој торби на дијаманти.)
Дали треба да се плати за тарифни? Тоа зависи од тарифната политика на својата земја. Ние и ветуваме ние ќе се обиде што е можно за да ви помогнат. Првата пратка е врз нас. Можете да контактирате со нас на прво место. Ние работиме во Кина.
Е дијамант сликарство целосна или делумна? Оваа слика е полн со дијаманти
Е rhinestones доволно? На rhinestones е доволно.Пријатели од руската Федерација треба да се обезбеди Пасош Информации кога испратите Ali Express Премиум Превозот, SPSR и Пони Експрес.
И ако сеуште се грижите за тоа како да се завршат, ќе може да се купи една мала слика за да се практикуваат. Солза освен делумно филм и место на дијамант на платно според соодветниот број. Ние обично го пополните долниот декларираната цена да ви помогне да се избегне тарифа.
Некои Други Услуга
1. Вметнете ја круг крајот на dotting пенкало во dotting цемент (притисни тешко да се задржи на цемент во место). Временска Зона Работното Време Пекинг Време 08 : 30 до 18 : 00 по Московско Време 03 : 30 до 13 : 00 НАС Pacific Time 17 : 30 до 03 : 00 холандски Време 02 : 30 до 12 : 00
За Превозот
Земја, Вообичаено, пристигнуваат време руската Федерација 15 ~ 25 дена Холандија 12 ~ 20 дена сад 14 ~ 25 дена Шпанија 13 ~ 25 дена Франција 13 ~ 25days Велика Британија на 10 ~ 25 дена Украина 16 ~ 25 дена Другите 15 ~ 45 дена 1.
Бренд име :
Дијамант тип : Рубикова Коцка Круг Дијамант & 3 D Дијамант Круг
Примена : home/хотел/канцеларија декорација & подарок
на рамка : Ние продаваме дијаманти без Рамка
За дијамант количина : со 30% повеќе од количината на дијамант, апсолутна доволно
Вежба Област : 100% Круг Полн со Везени Дијаманти
Големината на сликата : 20x20cm 25x25cm 30x30cm 40x40cm
Драги пријатели , поради ефектот на малата големина и не е прекрасна , таа 's само за забава на деца и практиката на новодојденци.

Основни карактеристики

Големина:
20x20cm, 25x25cm, 30x30cm, 40x40cm, 50x50cm, 60x60cm
Бренд Име:
fuyun
Употреба:
Слики
Стил:
Европа
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Животните
Дијамант форма:
Круг
Форма:
три-димензионални
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
30-45
алатка:
Точка вежба пенкало,Здодевни кал,сад
реден број:
SM212
колекции во собата:
Алатки,Доволно Смола Дијаманти ,Печатени HD Платно
Ракотворби Тип:
Недовршениот Дијамант Везови
Други Име на Дијамант Везови:
Дијамант Сликарство Крстот Бод
Други Име на Дијамант Сликарство:
Дијамант Мозаик & Мушка Слика
Дијамант Тип:
3D Рубикова Животинско Круг Дијамант
Примена:
Ѕидот Налепници Дома Декорација & Подарок & Играчка
Декорација Место:
Спалната соба & Дневна соба & Канцеларија
силна точка:
Брз паста дијаманти/Многу може да учествува/Лесно да се научат

Најдобри понуди