• Обновено
За Леново A5000 Случај Покрие Силикон Мека TPU Мобилен Телефон Задниот Поклопец За Funda Леново A5000 Случај Capa 3D Цртан филм Телефон Случај

За Леново A5000 Случај Покрие Силикон Мека TPU Мобилен Телефон Задниот Поклопец За Funda Леново A5000 Случај

Buyers rating:
-32 % DEN 82.00
DEN 120.96

Залиха


Нарачки ќе бидат обработени навремено по плаќање на проверка.
- Ако не се примени на објект во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас да се прошири на dilivery датум , ви благодариме
Ние сме професионални производител на мобилен телефон случај во Кина.
Руски пријател ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно. Имаме строга ОК и КК систем.
Ние само брод да се потврди цел адреси.
Силен капацитет на производство : 50000 парчиња месечно, може да обезбеди било прилагодено дизајн телефон случај или пакет по барање. Поправка стапка на нашиот производ е под 1‰ .
Пратката поддршка Кина пост воздух mail , Epacket , EMS , курирската служба DHL . Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ние продаваме телефон додатоци во целиот свет, корисниците многу се допаѓа дизајнот на нашиот производ . Нашата фабрика може да се произведуваат многу видови на телефон додатоци.
Ние нудиме на нашите клиенти на најдобар квалитет на телефонот производот, така што тие може да заработи најголем профит. сметаме дека ова ќе биде најголема поддршка за нашите клиенти, ние сме сигурни дека ќе може да се прошири на вашиот бизнис брзо и во иднина за многу долг рок и повеќе област. Добредојдовте на големо . Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.3 D Цртан филм Телефон Случај За Леново A5000 Случај Покрие Силикон Мека TPU Мобилен Телефон Задниот Поклопец За Funda Леново A5000 Случај Capa
- 100% Сосема Нов Случаи
- Направен од високо-квалитетен Материјал
- Моден дизајн, Лесен и Издржлив
- Заштита на вашите вредни инвестиции од рбет и да се оштети
- Спакувани со opp вреќа
- Мобилен Телефон Случај * 1 ( Не се вклучуваат телефон)
Ние поддршка мешана боја наредби, ако сакате да се купи сет на различни бои, ве молиме наведете боја и број на пораката, или контактирајте со нас онлајн, ние ќе брод според одбраните предмети.

Основни карактеристики

Бренд Име:
Salanheo
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Леново
Тип:
Половина завиткани Случај
дизајн:
Ткаеше
Карактеристики:
Моден 3D Испечатени Меки Силиконски Мобилен Телефон Кеси
квалитет:
Висок Квалитет На++++++
Компатибилен Модел:
За Леново A5000
Функција:
Подарок за Жена мажите девојки
Стил:
Мода, Симпатична, Луксузни, Елегантен, 2016 Година Најновите Funda
Материјал:
3D Олеснување TPU Случај
дизајн:
цртан филм,животно
Пад на превозот:
Поддршка
Тип:
Случај
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)

Најдобри понуди