• Обновено
MC68HC908QY4CDW MC68HC908

MC68HC908QY4CDW MC68HC908

Buyers rating:
-8 % DEN 60.00
DEN 65.28

Залиха


Купувачи информации :
1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас. Вие треба да му кажете ни е јасно за производот одделение, наставка, енкапсулација и така натаму.
2 Нашата компанија е субјект администрација имаме многу оценки дека ние не можеме да испратите сите од нив.

Основни карактеристики

Состојба:
Нови
Напон:
IC
Моќ Дисипација:
IC
Температурата На Работа:
IC
Број На Модел На:
IC
is_customized:
Yes
Бренд Име:
CazenOveyi
Тип:
IC
Примена:
IC

Најдобри понуди