• Обновено
ЏИЈА-GUI ЛУО Boxwood Јога Девојка Резба Декорација Мали Скулптури Модел Занает Подарок Home Office Декорација Подарок за Денот на Вљубените

ЏИЈА-GUI ЛУО Boxwood Јога Девојка Резба Декорација Мали Скулптури Модел Занает Подарок Home Office Декорација

Buyers rating:
-25 % DEN 3312.00
DEN 4416.00

Залиха

Име на производ : Јога девојка Материјал : Boxwood Големина : 10 CM*8СМ*5 CM Користи : дома дневна соба вино кабинет украсни орнаменти Резба одржување : 1, висока температура изложувањето на сонце може да направи дрвен оштетени, за да биде беспомошна, тоа е лесно да се скрши.Затворен, ќе се чуваат и во влажна средина, спречување на времето-колиба. 2, внимание треба да се посвети на контролата на соодветна влажност, не дозволувајте резба во влажна средина за долго време, резбани дрвени мувла, може да користите песок хартија burnish, тогаш обложени со лак за да го заштити. 3, премногу сува животната средина, резба ќе попуштат.Имајте на ум не може да се стави на дрво во климатизација tuyere, да не се исуши попуштат, исто така, не го стави во близина на топлинска цевка. 4, три месеци од орев масло со мека крпа за да ги избрише.

Основни карактеристики

Материјал:
Дрво
Стил:
Традиционален Кинески
Тема:
Луѓе
Бренд Име:
Џија-gui луо

Најдобри понуди

MC68HC908QY4CDW MC68HC908
  • Обновено
Оценка на клиентот:

MC68HC908QY4CDW MC68HC908

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие �

DEN 60.00 65.28