• Обновено
Гаранција Преносни автоматски електрични шише ограничување машина, Капа нарезници Машина, електрични капа запечатување машина

Гаранција Преносни автоматски електрични шише ограничување машина, Капа нарезници Машина, електрични капа

Buyers rating:
-9 % DEN 1922.00
DEN 2112.00

Залиха


>>>>Производство Детали Воведе
Рачни шише капаче нарезници ограничување машина
Напон : 220 V (110 V еден е 20$ повисока)
Приклучок : Кина стил со конвертор според вашата религија.
Ограничување големина : 10-20mm и 20-30мм
Квалитетот на внатрешниот capper : Анти-носат силикони capper
Додаток вклучувајќи, 1pcs пролет кука, 2 силикони chucks, и 1 метал чак, и завртка возачот
Пакување состојба : стандард за меѓународни express.

Основни карактеристики

боја:
220V, 110V, 220V обичај чак, 110V обичај чак
Примена:
Електрични Постави Алатка
Број На Модел На:
Ограничување алатка
Пакет:
Кутија
DIY Материјали:
Електрични
Бренд Име:
ZONESUN
Тип:
електрични вежба
Број на Парчиња:
1
Примена:
шише ограничување алатка

Најдобри понуди

8 Ohm 2W 40 x 28mm Плоштадот Говорникот
  • Обновено
Оценка на клиентот:

8 Ohm 2W 40 x 28mm Плоштадот Говорникот

8 Ohm 2 W 40 x 28mm Плоштадот ГоворникотХармонично нарушување : 3 (ТДМ%); Бучава сооднос : + / 2 (d B); Directivity : Omnidirectional

DEN 86.40