• Обновено
16.2 cm*11.2 cm Хеликоптер воздухопловната Воена Винил Автомобил Налепница Оркестарот Црна/Сребрена S3-6195

16.2 cm*11.2 cm Хеликоптер воздухопловната Воена Винил Автомобил Налепница Оркестарот Црна/Сребрена S3-6195

Buyers rating:
-40 % DEN 54.00
DEN 90.24

Залиха

(Кога купувачот наредби за помалку од $7.Притиснете солза филм по налепница, До рамен,Не дозволувајте автомобил налепници и се било физичка поделба или изданија.Потоа ставете по повтори стружење и притискање, потоа полека ја раскинам транспарентен филм.Ќе автомобил тело се чисти, и да се задржи автомобил на телото да се исуши. Ние ќе ја испрати на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.) За Нас не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.2 cm Хеликоптер воздухопловната Воена Винил Автомобил Налепница Оркестарот Црна/Сребрена S3-6195
Овој производ е составен од три дела.
Ставете Чекор :
1.Горниот слој е транспарентен пренос на филмот, средниот слој е главното тело, на дното е на дното филм. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.
Ставете Алатки : Крпа, Scraper или Кредитна Картичка. Понудата Со Доверба!. Тоа не е на кој било друг веб-сајт може да барањето на следење на информации. Генерално може да достигне 20 до 60 дена.Превозот време за време на Одмор или Прилагодено Сезона би можело да биде подолго од вообичаеното време. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме перење на вашиот автомобил во 2-3 дена, ви благодариме!
Превозот :
1. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.Ве молиме бидете сигурни да го залепите позиција и полека паста, нанесете во исто време, ве молиме да користите алатки за налепница стружење станот, Додека филмот биле урната.Во случај на услови, може да умерена греење, за да се обезбеди дека налепница може да биде подобро и повеќе цврсто се држат во автомобил тело.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
Налепници
Објектот Висина:
11.2cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Име На Модел:
S3-6195
Модел:
Други
Тип:
Лепак Налепница
Бренд Име:
YOJA
Објектот Ширина:
16.2cm
дизајн:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Објектот Должина:
0cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
Винил
Налепници:
автомобил налепница
боја:
црна/сребрена

Најдобри понуди

ZTE UFi MF970 LTE Cat6 Мобилни Жариште WiFi
  • Обновено
Оценка на клиентот:

ZTE UFi MF970 LTE Cat6 Мобилни Жариште WiFi

ZTE MF970 е најновата 4 G мобилни жариште Wi Fi претставени на MWC 2015 од Кинески производител ZTE ZTE MF970 е исто така �

DEN 5591.00 6144.00
MF38PG4A1 нови
  • Обновено
Оценка на клиентот:

MF38PG4A1 нови

Ние прифаќаме Alipay тука и толку .Други држави или оддалечените области може да потрае подолго.Вашиот satisfa

DEN 5280.00
10PCS BP2832A SOP8 BP2832 СОП SMD
  • Обновено
Оценка на клиентот:

10PCS BP2832A SOP8 BP2832 СОП SMD

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзи�

DEN 62.88