• Обновено
stainles челик led канал писма

stainles челик led канал писма

Buyers rating:
DEN 38.40

Залиха


Информации за производот
Главен материјал
НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК
Тип на осветлување
frontlit
боја
Како вашето барање
Тип на LED
SMD LED или PCB одбор LED (Водоотпорен)
Боја
Можете да изберете
Сертификат
CE / UL / ROHS
Оперативен моќ
DC 12 V
Живот време
>100000 часа
Извор на енергија
AC110 V / AC220 V
Пакување листа
Трансформатор, упатство за инсталација, 1 : 1 хартија модел , екипи
Пакување
внатре : со меур wrap / надвор : со МЕДИЈАПАН случаи
Инсталација
Силикони или екипи, види детали, со упатство за инсталација
Испорака
EMS / Fed EX / DHL / ТНТ/ UPS-от или море испорака
Г-дин Ален Ванг CP/Whatsapp : +86 18020206652 e-mail : ален(во)sunsignad.com Skype : 274010845(во)qq.com
ДОДАДЕТЕ : на Патот 576#, Qingpu Округ, Шангај, Кина

Основни карактеристики

Број На Модел На:
сс-w
is_customized:
Yes
Бренд Име:
shsuosai

Најдобри понуди