• Обновено
Yilong 2'x3' Tabriz свила тепих флорални дизајн рачно изработени исклучителна ractangel килими (0460)

Yilong 2'x3' Tabriz свила тепих флорални дизајн рачно изработени исклучителна ractangel килими (0460)

Buyers rating:
-30 % DEN 28224.00
DEN 40320.00

Залиха

Големина : 2ft x 3ft (61cm x 91cm) ве Молиме да го видите прекрасниот дизајн и живописни бои. Царина Царинска фактура ќе биде напишан со мала вредност, поголемиот дел од времето нема царина потребно.
* Купувачот Се Покаже *
- FAQ / Ние сме секогаш во вашата УСЛУГА -
1. Превозот Обично ќе брод на килим од DHL/UPS/Федекс/ТНТ експрес со бесплатен превозот, ова е врата до врата брза испорака услуга, пристигнуваат од целиот свет во рок од 5 - 9 дена.Yilong 2'x3' Tabriz свила тепих флорални дизајн рачно изработени исклучителна ractangel килими (0460)
Килим Бр 0460
Занаети Рака заврзана
Материјал S ilk
Големина 2ft x 3ft (61cm x 91cm)
Превозот Бесплатен превозот+врата до Врата услуга
Плаќање Онлајн плаќање или Т/T, Western Union, Paypal, итн.Плаќање Корисниците може да направи плаќање преку Aliexpress онлајн. Исто така, ја прифати Т/T) или Western Union. Ве молиме контактирајте со нас однапред, пред да започнеш враќање, ви благодариме!
. Ве молиме погледнете го убаво класичен дизајн. Ве молиме погледнете го густа назад на овој килим.
~ Ние сме фабрика!
~150 години историја; 9000 ткајачки ~
~ Ова Килим прикажана тука е во парк!
~ Ние можеме да брод за вас денес!
* Како ги Направи овие Прекрасни Свила Килими *
100% Направени од страна на Страна, Јазол од Јазолот Трпеливо
* Yilong Тепих Складиште *
Имаме 500,000 Квадратни.ft Свила Тепих Инвентар
* Клиентот посети Yilong *
Yilong има продаваат рачно изработени свила тепих на над 60 земји во светот. Ако имате посебни барање за царински проблем, ве молиме контактирајте со нас слободно. Враќање Врати се прифати, ако постои било кој квалитет на проблемот на нашето килими. Овој килим е направен од казна свила. Производство на време : Околу.
Квалитетот 230 линии; 367 kpsi (570,000 јазли/м 2 )
* Рачно Изработени Свила Килим Фотографии *
Овој килим е 100% handknotted.

Основни карактеристики

Големина:
61cm x 91cm
Материјал:
100% Свила
Употреба:
Кат,Молитва,Хотел,Дома
Број На Модел На:
0460-2'x3'
Возрасна Група:
Возрасни лица
Шаблон Тип:
Шарени
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YILONG
дизајн:
Персискиот
Функција:
Против Пролизгување
Техника:
рака заврзана
Килим квалитет:
230 линии; 367kpsi (570,000 јазли/m2)
Големина:
2ft x 3ft (61cm x 91cm)
Инвентар:
Од 20.000 компјутери персискиот килим
Карактеристично:
Перат рака заврзана килим
Услуга:
Прилагодено Дизајн И Големина Килим Прифатливо

Најдобри понуди