• Обновено
maizhi 5 Копчиња Кожа Автомобил Копче Синџир Копче за Капакот Торба За Tomahawk TW9010 TW-9030 TW-9020 Контрола Keychain,TW 9010 9030 9020

maizhi 5 Копчиња Кожа Автомобил Копче Синџир Копче за Капакот Торба За Tomahawk TW9010 TW-9030 TW-9020 Контрола

Buyers rating:
-11 % DEN 232.00
DEN 261.12

Залиха

(Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Пакетот Вклучува : 1 BUC
1.
Ве молиме да се осигурате вашата моментална оригиналниот клуч изгледа иста како копче за капакот на сликата во подолу. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Основни карактеристики

Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Бренд Име:
MAIZHI

Најдобри понуди

8 Ohm 2W 40 x 28mm Плоштадот Говорникот
  • Обновено
Оценка на клиентот:

8 Ohm 2W 40 x 28mm Плоштадот Говорникот

8 Ohm 2 W 40 x 28mm Плоштадот ГоворникотХармонично нарушување : 3 (ТДМ%); Бучава сооднос : + / 2 (d B); Directivity : Omnidirectional

DEN 86.40