• Обновено
ЖЕШКА !! 6 Боја PGI971 CLI971 Ciss Систем За Canon PIXMA MG7790 CISS Печатач Со PGI-970 CLI-971 ЛАК Чип

ЖЕШКА !! 6 Боја PGI971 CLI971 Ciss Систем За Canon PIXMA MG7790 CISS Печатач Со PGI-970 CLI-971 ЛАК Чип

Buyers rating:
-10 % DEN 1710.00
DEN 1899.84

Залиха

Адреса и информации за контакт грешка поради купувачи сноси одговорност.Можете да одат до продавница насловна страница за да дознаете повеќе за
слични производи, ви благодарам. Ве молиме контактирајте со нас доколку не сте го добиле вашиот пакет по 30days.
Ве молиме вид контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или спор, да ни даде можност да ги реши вашите проблеми и да се добие задоволство во најкратко можно време.
Ако цел погрешен производи,ве Молиме да се врати на стоки со добра состојба и оригинално пакување.
Нашата услуга :
Работно време :
Понеделник-сабота 9 : 00 ЧАСОТ-21 : 00 PM (со Исклучок на државни празници во Кина)
На сите ваши пораки на aliexpress или TM ќе се одговори во рок од 2hours во текот на работното време.
Купувачот мора да ги плати врати товарни полнење . Ние ќе рефундирање освен превозот цена. но ние ќе се обидеме да ви помогнат да се реши тоа.ние ќе ви помогне да се прошири датум на испорака. Можете исто така да се соберат нашата продавница, па кога постои нов производ
или какви било попусти, можете да го знаат тоа веднаш.
Ве молам прости било доцна одговор, бидејќи на временската разлика.
За Достава
Бесплатен превозот на нашата веб страница се кина пост.
Можете да побарате од нас брод вашата агент во Кина
Производот се покаже
Плаќање :
ЗАЧУВАМ прифаќа плаќање термини како кредитна картичка/visa/Mastercard/Money bookers/Boleto итн. Ако мислите дека не сте подготвени да купите овој производ сега,
можете да ги додадете во количката или омилени
2.

Основни карактеристики

Тип:
Континуирано Мастило Снабдување Систем
боја:
Други
Бренд Име:
boma.ltd
Компатибилен Бренд:
CANON
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Компатибилен Печатач Тип:
инк-џет печатач
Број На Модел На:
PGI970
Производи:
ciss систем за canon
Модел:
За Canon PGI970 CLI971
Модел На Печатач:
За Canon PIXMA MG7790 Печатач
боја:
Б.К Б.К C M Y GY
Функција:
За Canon PGI-970 CLI-971
Чип Вид:
Автоматско Ресетирање Чип/ARC Чипови
Олово Време:
1-3 работни дена по плаќање
MOQ:
1 Сет (6 БОЈА)
е-прилагодите:
Yes
марка :
Кореја

Најдобри понуди