• Обновено
Vnox Црна Плетенка Вистински Кожни Нараквици за Мажи Нерѓосувачки Челик Магнетски Затворач Алки Машки Момче Најдобри Пријатели Накит

Vnox Црна Плетенка Вистински Кожни Нараквици за Мажи Нерѓосувачки Челик Магнетски Затворач Алки Машки Момче Најдобри

Buyers rating:
-40 % DEN 374.00
DEN 623.52

Залиха


ОПИС
1.Материјал : не 'Рѓосувачки Челик, високо отпор да' рѓа, корозија и tarnishing,Анти-алергија, метални избор на висок квалитет на накит
2.Повод : Улица,Дневна,Неврзан
3.Должина : 21cm
4.Пакување : Кутија или Сомот торбичка за да се спакуваат предмети
5.Следење на информациите кои се на располагање за да се обезбеди вашата пратка и 30-дена гаранција за парите назад,100% Сигурен референци.
ПРОИЗВОД ФОТОГРАФИИ
ПАКЕТ
НАКИТ ОДРЖУВАЊЕ
Да се избегне било каков допир со comestice,парфем,коса гел итн киселост супстанција ,накит ќе исчезнат
Полетување кога swiming ,бидејќи тоа ќе се оксидира ако допир со хлорид во базен
Полетување кога ќе пот многу, таму ќе биде хемиска реакција која води кон црна точка се појави
SGS СЕРТИФИКАТ
ЗА VNOX НАКИТ
VNOX е млада,активни бренд,нашата цел е да им даде на нашите клиенти страст,декорација на вашиот живот,го направат вашиот живот повеќе деликатна.

Основни карактеристики

Бренд Име:
VNOX
Нараквици Тип:
Манжетната Нараквици
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Затворач Тип:
Магнет
Стил:
Канцеларија/кариера
Материјал:
кожа
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Обликотшема:
Круг
Синџир Тип:
Линк Синџир
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
VNOX-BL-377G
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Тренди
Должина:
21cm/8.4
Стил:
кожни нараквици за мажи
боја:
Злато/Црна Боја
Функција:
Вистински Плетенка Кожа
Материјал:
Висок квалитет, од нерѓосувачки челик
Стил:
темперамент
Повод:
дневно
Услугата За Гаранција:
30-дена гаранција за враќање на парите

Најдобри понуди

Член светилка LT-1119356-А RSAG7.820.6062
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Член светилка LT-1119356-А RSAG7.820.6062

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про�

DEN 1339.00 1471.20