• Обновено
CNBTR Висока густина 10x100mm 220V 200W Кертриџ Мувла Греење на Елемент Грејач Цевка

CNBTR Висока густина 10x100mm 220V 200W Кертриџ Мувла Греење на Елемент Грејач Цевка

Buyers rating:
-27 % DEN 198.00
DEN 271.68

Залиха


10x100mm 220 V 200 W Еден главата Кертриџ Мувла Грејач Греење на елемент Две-жица
Кертриџ Грејач 200 W Елемент Грејач Цевка Грејач Цевка Шема Грејач електричен грејач 220v електричен грејач електричен грејач
100% Сосема нов , не се користи
Објектот е боја може да бидат различни од сликата, поради аберација.
Карактеристики :
Голема топлина за пренос кертриџ цевка, 2 жици, отпорни на корозија од не ' рѓосувачки челик грејач.
Тоа е широко се користат во греење метал мувла, габи, и умира, топла мувла core кутија,вакуум опрема, болт греење на елемент, висока температура опрема, топол печат, итн.
Овој висок Квалитет на еден главата електрична топлина цевка се користи за двата краја на жици во не греење медиум.
Номинална Напон : 220 V
Моќност : 200 W
Жица Должина : Околу. 26cm
Димензии : Дијаметар 10 * 100mm
Материјал : не ' рѓосувачки челик,ПВЦ, Најлон
Тежина : 38g
Бренд име : CNBTR
Пакетот вклучува :
1 PCS 10 X100mm,220 V/200 W Патрон грејачи

Основни карактеристики

Бренд Име:
CNBTR
is_customized:
Yes
Тип:
Рака Алатка Делови
Број На Модел На:
220V 200W Кертриџ Мувла Греење
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Номинална Напон:
220 V
моќност:
200W
должина на жица:
Прибл. 26cm
Големина:
Diameter 10 * 100mm
Материјал:
нерѓосувачки челик,ПВЦ, Најлон

Најдобри понуди

HX-70 ДОВЕДЕ Назад Светлина
  • Обновено
Оценка на клиентот:

HX-70 ДОВЕДЕ Назад Светлина

Спецификација : Моќ Кутија Димензии : 123x96x44mmВлезен Напон : AC 90~240 V 50 / 60 HzLED Количина : 18Излезна Моќност : 2 W /

DEN 4056.00
RTL8201BL 5pcs/многу нови и оригинални
  • Обновено
Оценка на клиентот:

RTL8201BL 5pcs/многу нови и оригинални

Цени, спецификации, и достапност на сите предмети што се предмет на промена без претходна најава Точнит�

DEN 168.00