• Обновено
Трговија на големо 5M коаксијален АНТЕНСКИ кабел LMR195/KSR195 Бесплатен превозот

Трговија на големо 5M коаксијален АНТЕНСКИ кабел LMR195/KSR195 Бесплатен превозот

Buyers rating:
DEN 475.20

Залиха

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.00 /многу
10 парчиња / многу
.00 /многу
10 метри / многу
N машки crimp директно конектор да LMR195 RG58 трговија на големо и продажба US$ 130.00 /многу
5 парчиња / многу
трговија на големо N plug tu RP-SMA plug Безжична Антена кабелска RG58 2 M слободни сопствени+ бесплатен превозот САД$ 48.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Коаксијален АНТЕНСКИ кабел за RG58 Бесплатен превозот САД$ 26.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.00 /многу
10 метри / многу
Коаксијален АНТЕНСКИ кабел RG316 Бесплатен превозот САД$ 32.00 /многу
10 парчиња / многу
5pcs 2.
Ако постојат други потреби да се чувствуваат слободни да контакт со нас, ние ќе се потрудиме да го најде вистинскиот производ за вас, ви благодариме за вашиот интерес.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.00 /многу
100 парчиња / многу
10pcs RP-SMA женски(приклучок) за да RP TNC џек RG58 Кабел собранието промет на Големо со Бесплатен превозот САД$ 42. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.

Основни карактеристики

is_customized:
Yes
Примена:
Електронски
Број На Модел На:
LMR195

Најдобри понуди